19:39 03.10.2013

Понад 2 тис. дітей-сиріт отримають постільні комплекти у рамках благодійної акції "Солодкий сон у кожен дитячий будинок"

2 хв читати

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Понад 2 тис. вихованців дитячих садів отримають постільну білизну, подушки, ковдри у рамках акції "Солодкий сон у кожен дитячий будинок", організованою Благодійним фондом Костянтина Кондакова.

"Ми говорили з керівниками дитячих будинків. 20% сказали, що нам це не треба, у нас усе є. Інші 80% сказали, що є велика потреба, і вони будуть вдячні, якщо їх забезпечать постільною білизною", - розповіла президент Благодійного фонду Костянтина Кондакова Наталія Колесник на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За її словами, акція вже стартувала, і до кінця поточного тижня планується доставити постільну білизну в інтернати Київської області, що потребують її.

Як розповіла керівник проекту Святослава Максимчук, із 176 дитбудинків, яким благодійний фонд запропонував таку допомогу, 136 сказали, що потребують її.

"Нині у нас 85 заявок на отримання допомоги за позиціями: постільна білизна, подушки, ковдри, рушники, матраци з 24 областей та Криму. Таким чином за шість місяців нові постільні комплекти отримають понад 2 тис. дітей-сиріт", - повідомила вона.

У свою чергу уповноважений президента з прав дітей Юрій Павленко на прес-конференції заявив, що найменш фінансово забезпеченими є будинки-інтернати для дітей-інвалідів системи Міністерства соціальної політики.

"Вони фінансуються найменше порівняно з іншими інтернатами. Але це заклади, в яких виховуються діти другого, третього, четвертого рівнів захворюваності, це дуже важкі діти. Хоч скільки постільної білизни і подушок до цих закладів дай - їх усе одно буде мало. Там ще величезна потреба в памперсах і багатьох інших таких речах, які необхідні дітям для їх нормального забезпечення", - пояснив уповноважений.

Він закликав представників фонду під час надання допомоги приділити особливу увагу інтернатам для дітей з інвалідністю. Таких закладів, за словами Ю.Павленка, в Україні 55, в них виховується близько 6 тис. дітей.

"Це діти, які насамперед потребують благодійної допомоги, додаткової постільної білизни і подушок", - наголосив він.

Уповноважений також відзначив необхідність забезпечити інвентарем дитячих відділень районних лікарень.

"Дві треті дитячих відділень районних лікарень мають дуже низький рівень забезпечення необхідним інвентарем - ліжка, матраци, подушки, постільну білизну, рушники. Усе вже давно треба викинути. Вони потребують нових цих речей", - заявив він.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

Зеленський очолює президентський рейтинг із 28% - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА