16:42 24.04.2014

Другий Міжнародний фотоконкурс від "Вікіпедії" "Вікі любить Землю" стартує 1 травня

2 хв читати

Київ. 24 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міжнародний фотоконкурс об'єктів природоохоронного середовища "Вікі любить Землю" відбудеться з 1 по 31 травня.

"Головною метою проекту є поширення вільних знань про природну спадщину Землі та формування дбайливого ставлення до природи та захисту довкілля", - повідомили організатори проекту на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Після закінчення конкурсу відбудеться фотовиставка найкращих робіт.

Участь у конкурсі братимуть представники 20 країн. На фотоконкурсі будуть представлені фотографії об'єктів природно-заповідного фонду країн-учасниць.

Конкурс проводитиметься в два етапи: на національному та міжнародному рівнях.

До 15 червня стануть відомі переможці в кожній із країн-учасниць, а переможці міжнародного етапу визначаться до 28 червня.

В Україні є дві номінації: найкращі фото за вибором журі та найбільша кількість пам'яток, сфотографованих одним автором.

Журі, до якого входитимуть відомі особистості у сфері журналістики, фотографії, мистецтва, природоохоронної та екологічної сфери, обере десять найкращих фотографій конкурсу й окремо найкраще фото щодо кожного з регіонів України.

Церемонія нагородження відбудеться в Києві.

За словами організаторів, після завантаження на Вікісклад усі фотографії отримують вільну ліцензію Creative Commons, що передбачає вільне використання за умови посилання на автора та джерело.

Участь у конкурсі є вільною та відкритою і для професійних фотографів, і для любителів. Обов'язковою умовою є власне авторство представлених фотографій та завантаження їх потягом травня 2014 року.

Організатором та ініціатором міжнародного проекту є ГО "Вікімедіа Україна".

Уперше фотоконкурс "Вікі любить Землю" було проведено в Україні в 2013 році. Нині українське представництво Фонду "Вікімедіа" координує зусилля інших країн щодо проведення цього конкурсу.

У 2013 році у рамках конкурсу у Вікісклад (Wikimedia Commons) було завантажено 11 000 фотографій. У конкурсі взяли участь більше ніж 380 людей.

Головною метою проекту його організатори бачать збір великої кількості фотографій із зображеннями мальовничих куточків України та світу, ліцензування та можливість їх використання в усіх проектах, які проводить "Вікіпедія".

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Інститут Яременка та "Соціальний моніторинг" анонсують проведення ролінгових досліджень електоральних уподобань українців щотижня

Антирейтинг "БПП" наближається до 50% - опитування

Зеленському довіряють майже 60% українців, Порошенку - 15% - опитування

До ВР можуть пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", БПП "Солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Українці підтримують Епіфанія на чолі ПЦУ – опитування КМІС

Українські підлітки залежать від соцмереж, схильні нехтувати своїм здоров'ям і перебувати в нервозності - опитування

Незалежну ПЦУ та Томос підтримують представники всіх конфесій в Україні – КМІС

ПЦУ є найбільшою церквою в Україні – опитування

Понад половина українців позитивно ставляться до створення ПЦУ та надання їй томосу - опитування КМІС

Правозахисники надали звіт про переслідування активістів у Криму, звернулися до міжнародної спільноти та прокурора МКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА