Інтерфакс-Україна
13:55 09.07.2014

Інститут стратегічних досліджень "Нова Україна" оприлюднив свій антикризовий план із відновлення Донбасу

2 хв читати

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Інститут стратегічних досліджень "Нова Україна" запропонував свій антикризовий план із відновлення Донбасу "Мир і економічний розвиток на Донбасі".

"Ми виходимо з першої та головної тези, що комплекс антикризових заходів не може бути локальним за напрямами. Це може бути цілісна програма дій або план, і тому особливість нашого плану, який ми пропонуємо, полягає в тому, що ми спробували об'єднати всі ключові завдання в єдину систему дій", - розповів директор інституту Андрій Єрмолаєв на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

За його словами, план передбачає інституціональне забезпечення пропонованих заходів, тобто, механізми їх реалізації.

Так, за словами А.Єрмолаєва, для постконфліктного врегулювання ситуації в Луганській та Донецькій областях пропонується створити парламентсько-урядову комісію з особливими повноваженнями, яка має розробити держпрограму реабілітації та соціально-економічного відродження регіону.

Крім того, план передбачає комбіновану модель управління в регіоні, перехід до зонального принципу на перехідний період.

В антикризовому плані наголошується, що дострокові вибори в регіоні можливі лише після стабілізації ситуації. При цьому такі вибори мають проводитися у два етапи - на рівні окремих територіальних громад і потім на рівні областей.

А.Єрмолаєв також наголосив, що план передбачає механізми вирішення техногенних, соціокультурних проблем.

Директор інституту зазначив, що розробники плану врахували всі варіанти сценаріїв розвитку подій на Донбасі, зокрема, негативні.

ОСТАННЄ

Національна асоціація лобістів України закликає голову НАЗК Віктора Павлущика припинити тиск на незалежність професії лобістів

Національна асоціація лобістів України впроваджує інститут антикорупційного уповноваженого

Українське громадянське суспільство долучається до Декларації про захист гуманітарного персоналу

Мінімальні стандарти безпеки гуманітарних працівників потребують доопрацювання – Альянс УКР ОГС

МЗС запрошує юристів гуманітарних ГО долучитися до напрацювання Платформи з прогресивного розвитку МГП – радниця МЗС

В Україні треба відновити кабінети діабетичної стопи – експерт

Війна може сприяти зростанню захворюваності на діабет в Україні на 25% – експерти

Українці більше підтримують особисту свободу, ніж колективізм - дослідження Міжнародного інституту свободи

Київська агломерація потребує "сталого діалогу" між столицею та прилеглими громадами — учасники дискусії

Промисловці закликали не підвищувати тарифи на вантажні перевезення і е/е через ризик падіння виробництва та зупинки підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА