Інтерфакс-Україна
11:38 18.08.2016

Одесити вважають найбільшими проблемами в місті дороги, медицину та корупцію у владі - опитування

2 хв читати

Київ. 18 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Жителі Одеси називають серед основних проблем у місті корумпованість місцевої влади, стан доріг і якість медичного обслуговування, про що свідчать дані опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень "СОЦИС", оприлюднені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Так, відповідаючи на запитання: "Які проблеми міста, на вашу думку, є найбільш актуальними?" - 44,3% жителів Одеси назвали стан доріг, 39,7% - корумпованість місцевої влади, 37,4% - якість медичного облуговування, 36 , 6% - стан будинків (бруд в під'їздах, аварійний стан), 32,3% - боротьба зі злочинністю, 20,5% - чистоту на вулицях міста, 17,7% - якість питної води, 12,5% - проблеми з доступом до пляжів (мало безкоштовних пляжів), 12,2% - екологічний стан міста, 6,4% - робота шкіл і дитячих та дошкільних закладів, 6,4% - стан міських ринків.

1,4% опитаних вважають, що в Одесі немає проблем. Вагалися з відповіддю 1,2%.

Крім того, на думку більшості одеситів, обстановка в місті напружена - 54,5% опитаних. 30,1% зазначили, що ситуація швидше стабільна, 9,9% назвали ситуацію в Одесі вибухонебезпечною, а 5,5% не змогли відповісти.

Соціологічне опитування проводилося з 31 липня до 9 серпня на всій території Одеси, методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Загалом було опитано 2 тис. респондентів віком від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для міста за показниками віку, статі та поділу міста на райони.

Похибка вибірки становить +/- 2,2%.

ОСТАННЄ

У пресцентрі "Інтерфакс-Україна" обговорили ризики для відбудови, інвестклімату і обороноздатністі

Експерти закликають до мілітаризації суспільства та оновлення безпекової архітектури держави

Мережева освіта може стати ключем до розвитку шкіл під час війни - засновниця ліцею ім. Чурюмова

У Києві обговорили проблеми та перспективи реабілітації військових на Київщині

Швейцарія не припиняє гуманітарну допомогу Україні попри глобальну тенденцію до зменшення гуманітарної допомоги у світі

Альянс країнських Організацій Громадянського Суспільства та Платформа гуманітарних неурядових українських організацій залучили близько EUR5,4 млрд для гумдопомоги в Україні

Гуманітарні організації привертають увагу до захисту гумпрацівників через Duty of Care

Відновлення на Київщині потребують 9 тис. об’єктів - директор департаменту регіонального розвитку КОДА

Все більше американців вважають, що США роблять недостатньо для допомоги Україні – аналітики

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА