14:29 01.12.2017

Експерти критикують парламент за низьку ефективність роботи

2 хв читати

Київ. 1 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко наголошує на низькій ефективності нинішнього складу Верховної Ради.

"Я з 1989 року у Верховній Раді: як радник, але не як депутат. Нинішній склад парламенту - один із найслабших, і це суміш ринку політичних фокусників і демагогів зі схроном Партії регіонів", - сказав В.Небоженко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

"Нині ВР - це місце консервування найжорстокіших і цинічних людей, які не встигли втекти, або яких Кремль відправив сюди. Це також біржа корупційних послуг: народний депутат, приходячи на роботу, може вирішити певну проблему", - додав він, наголосивши, що "це погано, тому що, власне, парламентської діяльності фактично мало".

"Хоч би що вони казали про ухвалені законопроекти, від соціології ми також отримуємо дуже погані оцінки діяльності цього складу. Але, з іншого боку, країна може хитнутися в бік парламентської республіки, тому що нинішній глава держави дискредитував інститут президентства", - вважає В.Небоженко.

У свою чергу експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко нагадав, що найближчого пленарного тижня народні депутати можуть розглянути в другому читанні законопроект про відновлення суверенітету на окупованих територіях.

"Наступного тижня заплановано спробу прийняти у другому читанні закон про окуповані території. В принципі, якщо всі пропозиції "Самопомочі" та "Батьківщини" буде враховано, то це може стати кроком на шляху завершення війни політико-дипломатичним шляхом", - наголосив він.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначив, що країна вже давно переживає політичну кризу.

"Це можна було вирішити шляхом перевиборів Верховної Ради, але цим шляхом не пішли. Але проблема в тому, що метастази політичної кризи починають вражати вже державні органи. Щотижня є скандали або заяви, які посилюють конституційну неспроможність", - сказав політолог.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Захист Насірова просить президента вжити заходів для забезпечення права на адвокатську таємницю

За останні 10 років з України було незаконно вивезено близько 0,5 млн диких співочих птахів - Борейко

Україні потрібно вивчити терапевтичні властивості канабіноїдів - думка

Лідерами довіри жителів Харківської області є Світлична і партія "Опозиційний блок" - опитування

Глава НПГУ Волинець заявляє про стеження за ним і активом профспілки з боку СБУ

Заборгованість із виплати зарплати на державних шахтах становить понад 740 млн грн - Волинець

Гірники шахти "Нововолинська №9" знову припинили роботу через невиплату зарплати - Волинець

Політологи вбачають головну інтригу майбутньої президентської кампанії в тому, хто вийде в другий тур

Жодного підручника з програми 2018 року ще не надруковано - президент Української асоціації видавців

Україна не є безпечною для біженців - правозахисники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА