13:54 21.12.2017

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

1 хв читати

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українці здебільшого підтримують політико-дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі, свідчать дані проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" опитування, презентовані в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна".

"Про відокремлення територій окупованого Донбасу від України говорять 8% українців, про повернення територій Донбасу силою зброї, тобто, про наступ для перемоги, говорять 11%, про надання цим територіям автономного статусу, але щоб території залишалися в складі України, говорять 13% . Про припинення військових дій і заморожування конфлікту для вирішення його в майбутньому, головне, щоб перестали стріляти, кажуть 17%", - розповів керівник "Рейтингу" Олексій Антипович, представляючи результати соцдослідження.

За його словами, про повернення Донбасу силою зброї здебільшого говорять респонденти західної частини України і центру, тоді як надання автономії регіону більше підтримують мешканці південної і східної України.

Водночас, наголосив О.Антипович, боротися за повернення окремих районів Донбасу політико-дипломатичним шляхом, тобто, шляхом переговорів, налаштовані 43% респондентів. "Тобто, українець не хоче війни, українець хоче домовленостей і виходу з цієї війни шляхом переговорів", - резюмував керівник "Рейтингу"

Соціологічне дослідження проводилося 22-30 листопада 2017 року. Було опитано 2000 респондентів - жителів України, віком від 18 років і старше шляхом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження - не більше 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Противники запроваджених Державіаслужбою обмежень на польоти дронів вагою до 2 кг вважають їх неконституційними

Білорусь доправила до України 4 вантажівки продуктів, меблів і холодильників як гумдопомогу

З початку анексії Криму правозахисники зафіксували 55 випадків тортур жителів півострова - експерти

Україна може залишитися без Національного превентивного механізму - правозахисники

Низка громадських діячів пропонують створити в Україні Народний трибунал замість Антикорупційного суду

Серед компаній нардепів найбільше держзакупівель у 2017 виграли фірми членів "Волі народу", Оппоблоку і "БПП" - "Антикорупційний штаб"

Профспілківці очікують від керівництва «Укрзалізниці» конструктивного діалогу

Захист Насірова просить президента вжити заходів для забезпечення права на адвокатську таємницю

За останні 10 років з України було незаконно вивезено близько 0,5 млн диких співочих птахів - Борейко

Україні потрібно вивчити терапевтичні властивості канабіноїдів - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА