11:58 22.01.2018

2017 рік в областях України став роком гучних корупційних скандалів - КВУ

2 хв читати

Київ. 22 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Минулий рік був роком серйозних корупційних скандалів у регіонах, зазначають експерти.

"У нас є підстави говорити про те, що 2017 рік був роком гучних корупційних скандалів у регіонах... У нашому звіті наголошується, що в 16 областях з 24 були гучні корупційні скандали... І це реальні кримінальні провадження (ми говоримо про кримінальні провадження, а не про судові рішення)", - сказав генеральний директор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок, представляючи "Дослідження діяльності голів обласних державних адміністрацій за 2017 рік".

Він нагадав, що в 4 областях - Кіровоградській, Одеській, Волинській та Дніпропетровській - були затримані за корупцію голови районних державних адміністрацій.

За словами директора КВУ, в двох областях були відкриті справи проти керівників комунальних підприємств (аеропорти "Миколаїв" і "Черкаси").

"Найбільш масштабна картина, на думку наших експертів, була на Полтавщині, де затримані начальник Управління інфраструктури ОДА, начальник поліції міста Лубни, начальник служби внутрішньої безпеки обласного управління та десятки дрібних чиновників служб та управлінь обласних державних адміністрацій", - сказав О.Кошель.

На його думку, ці факти свідчать про те, що, незважаючи ні на що, "в регіонах триває робота, принаймні частково, із зменшення масштабів корупції".

Під час дослідження 213 експертів з 24 областей України дали відповіді на запитання анкети, в якій пропонувалося оцінити діяльність голів облдержадміністрацій за 13 напрямами та поставити підсумкову оцінку від 0 до 10. У дослідженні не оцінювалася діяльність голови Київської міської державної адміністрації через подвійний статус посади: Віталій Кличко одночасно є і представником виконавчої влади, і обраним міським головою Києва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Захист Насірова просить президента вжити заходів для забезпечення права на адвокатську таємницю

За останні 10 років з України було незаконно вивезено близько 0,5 млн диких співочих птахів - Борейко

Україні потрібно вивчити терапевтичні властивості канабіноїдів - думка

Лідерами довіри жителів Харківської області є Світлична і партія "Опозиційний блок" - опитування

Глава НПГУ Волинець заявляє про стеження за ним і активом профспілки з боку СБУ

Заборгованість із виплати зарплати на державних шахтах становить понад 740 млн грн - Волинець

Гірники шахти "Нововолинська №9" знову припинили роботу через невиплату зарплати - Волинець

Політологи вбачають головну інтригу майбутньої президентської кампанії в тому, хто вийде в другий тур

Жодного підручника з програми 2018 року ще не надруковано - президент Української асоціації видавців

Україна не є безпечною для біженців - правозахисники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА