14:55 24.01.2018

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

2 хв читати

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Голова Народних зборів України, екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж вважає, що Мінські угоди щодо врегулювання ситуації на сході України зайшли у безвихідь, а нова модель переговорів за участю країн G20 зможе створити умови для врегулювання ситуації на Донбасі та повернення окупованого Криму.

"Була запропонована модель Мінських угод, вона дійсно свого часу виконувала функцію припинення активної фази бойових дій, але на сьогодні ми бачимо, що ця модель зазнає змін, тому перебуває практично в тупиковому варіанті... В процесі переговорів із нашими колегами і з заходу, і зі сходу, зокрема країн "двадцятки", ми вийдемо на врегулювання ситуації на сході і змусимо вийти Росію зі сходу, а пізніше й повернути Крим", - сказав М.Маломуж на прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в середу в Києві.

За його словами, Мінські угоди і новий закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" - "це локальні документи, які не вирішують проблеми, вони або консервують, або констатують факти - не дають механізмів вирішення проблем".

За його словами, за належних змін владних структур через рік можна буде вийти на "нову модель миру і звільнити всі території Донецька та Луганська мирним шляхом".

"Формулюючи новий порядок денний і, відповідно, зміни і в суспільстві, і владних структур ми виходимо на нову модель врегулювання разом із потужними міжнародними гравцями - це наші американські та європейські колеги, і СНД, і китайці, японці, але в цій ситуації ми використовуємо і потужний вплив на Росію. Ми не виключаємо такий формат. Хто це зробить? Ми беремося за це. Я особисто буду цю роботу вести", - додав М.Маломуж.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За останні 10 років з України було незаконно вивезено близько 0,5 млн диких співочих птахів - Борейко

Україні потрібно вивчити терапевтичні властивості канабіноїдів - думка

Лідерами довіри жителів Харківської області є Світлична і партія "Опозиційний блок" - опитування

Глава НПГУ Волинець заявляє про стеження за ним і активом профспілки з боку СБУ

Заборгованість із виплати зарплати на державних шахтах становить понад 740 млн грн - Волинець

Гірники шахти "Нововолинська №9" знову припинили роботу через невиплату зарплати - Волинець

Політологи вбачають головну інтригу майбутньої президентської кампанії в тому, хто вийде в другий тур

Жодного підручника з програми 2018 року ще не надруковано - президент Української асоціації видавців

Україна не є безпечною для біженців - правозахисники

У Польщі працюють близько 2 млн українців - голова польсько-української госппалати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА