15:38 26.01.2018

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Київ. 26 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українські політологи вважають, що в 2018 році на Україну і, зокрема, на президента Петра Порошенка чинитиметься тиск з боку Заходу і РФ, українській ж опозиції слід консолідуватися для досягнення цілей, стратегічно важливих для самої України.

"18-й рік - це без перебільшення рік підготовки та проведення геополітичної битви за Україну. При цьому битва за Україну буде з одного боку - США, частково Європа, далі - Росія, причому це будуть не військові дії на Донбасі, а будуть тіньові електоральні технології ", - сказав директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За його словами, з боку США і Заходу "буде певне нав'язування неоколоніальної системи".

Що стосується третьої опції розвитку подій в Україні, то, за словами політолога, йдеться про Україну для українців. "Україна має належати нам, і це повинна зробити коаліція патріотичних сил", - переконаний він.

"Я сподіваюся на те, що системна і відповідальна позиція разом із громадянським суспільством у контексті президентської виборчої кампанії, яка вже фактично почалася, зуміє привнести стратегічну і надстратегічну мету для українського суспільства", - сказав у свою чергу експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко.

Тобто, за його словами, цей рік має бути роком консолідації опозиції на стратегічні цілі.

Політолог вважає, що в другій половині 2018 року Україну "очікує ескалація конфлікту щодо тиску, зокрема на Порошенко".

Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко також вважає, що сильний тиск чиниться безпосередньо на самого президента України П.Порошенка.

"Як тенденції цього року, я хочу зробити прогноз, що йдеться не про якийсь сильний тиск на Україну з боку Заходу і Сходу, а про принципово особистий тиск на президента України Петра Порошенка. Він перебуває зараз між молотом і ковадлом: і МВФ, і Волкер, і ЄС, і Держдеп, і лист американського посла про корупцію в Україні, - усі наполегливо звертають увагу на одну фігуру - на президента ... і з боку Заходу, і з боку Кремля", - сказав В.Небоженко.

Він додав: "Я думаю, що це лише початок. Кремль починає психологічно і політично тиснути і на самого Порошенка ... так само починає особисто тиснути на Порошенка і Захід, і це нове".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На острові Хортиця з нагоди 100-річчя визвольної боротьби України та Литви будуть висаджені понад 2 тис. дубів

Українці щороку вживають на 6 кг менше рекомендованої норми риби - експерт

Спецслужби України за запитом РФ заарештовують і готують екстрадицію біженців-мусульман, стверджують правозахисники

Адвокати судді Підберезного наполягають на відкритті провадження у зв'язку з провокацією підкупу з боку керівника САП

Врожай зернових в Україні в 2018 р. може вирости до 62 млн тонн - експерт

Для популяризації аюрведичних препаратів потрібно визначитися з їхнім статусом - експерти

Українські фармвиробники наголошують на необхідності врегулювання низки питань щодо Нацпереліку основних лікзасобів

Організація "Одесити разом" має намір зацікавити інтуристів через запрошення зарубіжних послів в Одесу

Група нардепів виступає за введення відповідальності для силовиків за порушення закону "маски-шоу стоп", аж до кримінальної

Товарообіг між Україною та Індією у 2017 році зріс на 18,8%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА