14:26 13.07.2018

Українські розробники передадуть медикам-добровольцям портативний неінвазивний аналізатор крові

2 хв читати

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українські розробники Науково-дослідного інституту NanoSapiens і НВК "Біопромінь" у рамках ініціативи "Україна здорова" передадуть Першому добровольчому шпиталю ім. М.Пирогова унікальний портативний медичний неінвазивний аналізатор крові.

Устаткування, яке буде в наступному місяці передано лікарям до зони проведення ООС для лікування українських військовослужбовців і місцевих жителів, дозволяє неінвазивним методом за короткий період отримати показники за 130 параметрами життєдіяльності людини. Пристрій комплексно оцінює стан організму з позиції функціонально-метаболічної і гемодинамічної збалансованості, водного обміну і газового гемостазу, взаємопов'язаних із ферментативною та імунною системою.

Апарат є унікальною портативною медичною лабораторією, необхідною при критичних станах пацієнтів для оперативного визначення головних показників життєдіяльності.

Аналізатор, що вимагає підключення до комп'ютера, дозволяє здійснювати діагностику без жодних витратних матеріалів, а також надає лікарю перелік можливих станів і діагнозів, що відповідають показникам життєдіяльності пацієнта.

Устаткування з 2006 року виробляє НВК "Біопромінь", який понад 25 років займається розробкою медвиробів для діагностики та лікування. Наразі працює в сфері створення платформи телемедицини із застосуванням власного діагностичного обладнання для скринінгу. НВК є структурним підрозділом NanoSapiens. Протягом останніх дев'яти місяців "Біопромінь" надав 13 аналізаторів громадам у різних областях України.

Перший добровольчий шпиталь ім. М.Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції ООС. Реалізується одноіменним благодійним фондом спільно з Міністерством охорони здоров'я України, Міністерством оборони України, Генштабом ЗСУ і за підтримки РНБО.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експертна спільнота ініціює створення широкої антивоєнної ініціативи на основі принципів ОБСЄ

У Конституції України варто уточнити соціальні та економічні права українців, оскільки вони стали фікцією - правозахисники

Пропозиція комерційної нерухомості збільшиться до 2020 року в півтора разу - до 633 тис. кв. м - експерт

Легальний ринок праці за кордоном охоплює 3-4% трудових мігрантів - експерт

Бюджет України за 5 років недоотримав $70 млрд через неефективне управління - дослідження

Понад 40 кандидатів до Вищого антикорупційного суду є недоброчесними - рух "Чесно"

У Києві презентували збірник концертів Березовського, куди увійшли дев'ять творів духовної музики

Головне завдання Міністерства ветеранів - дати реальні інструменти впливу ветеранському руху, заявили у ветеранських організаціях

Євродепутати домагаються від російської влади допуску делегації Європарламенту до політв'язня Сенцова - Хармс

У Європарламенті обговорять можливість санкцій проти РФ через агресію у Керченській протоці - євродепутат Хармс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА