13:19 24.07.2018

"3D-портрет" ідеального кандидата в президенти України: непідкупний, що виконує свої обіцянки, компетентний - дослідження

2 хв читати

Київ. 24 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Вперше змодельовано "3D-портрет" ідеального кандидата в президенти України: непідкупний, відповідальний і компетентний політик, однак ніхто з потенційних кандидатів, не відповідає очікуванням суспільства, заявляє автор 3D-моделі оцінки якостей політика, лідер громадського think tank "Практика влади ", експерт з управління репутацією політиків і бізнесменів Олена Дерев'янко.

"Традиційний підхід при описі "ідеального кандидата "неінформативний... Як правило, всі якості перемішані, нерівноцінні, невдало сформульовані. Тому у мене і виникла ідея використовувати тривимірний простір "сила - розум - здатність завойовувати громадську підтримку (емпатія)" для проведення діагностики ставлення виборців до того чи іншого діяча. Завдяки рівній кількості і рівнозначності оцінюваних параметрів, ця інноваційна методика дає дуже показові та цікаві результати, а також допомагає ефективно оцінити стартові позиції політиків", - розповіла О.Деревёянко, презентуючи результати соціологічного дослідження" Політичне лідерство: якими українці бачать потенційних учасників президентських виборчих перегонів "на прес-конференції в агентстві" Інтерфакс-Україна" у вівторок в Києві.

За словами О.Дерев’янко, згідно з дослідженням, понад 60% виборців хочуть бачити кандидата в президенти чесним, відповідальним і компетентним політиком. Вона зазначила, що таким якостям політика, як непідкупність, принциповість і справедливість надають перевагу 65,7% виборців, які виконують свої обіцянки - 65,4%, компетентним у тому, про що говорить - 60%.

О.Дерев’янко наголосила, що всі потенційні учасники майбутніх президентських "виборчих перегонів" мають катастрофічно низькі оцінки в очах виборців за цими параметрами і "не дотягують навіть до 6%".

О.Дерев’янко розповіла, що за осями координат 3D-моделі за головними якостями політика трійка лідерів розподілилася наступним чином: критерій "Виконує свої обіцянки" ("Сила"): Юлія Тимошенко - 5,8%, Анатолій Гриценко - 5,4%, і Володимир Зеленський - 5%. Критерій "Знається на тому, про що говорить" ("Розум"): Юлія Тимошенко - 4,9%, Анатолій Гриценко - 4,1%, Петро Порошенко - 4%. - критерій "Непідкупний, принциповий, справедливий" ("Емпатія"): Юлія Тимошенко - 5,5%, Анатолій Гриценко - 5,2%, Володимир Зеленський - 4,5%.

Під час дослідження, проведеного "Практикою влади" за участю компанії "Центр прикладних досліджень", 25 травня-5 червня було опитано методом інтерв'ю face to face 2100 респондентів на всій території України, крім тимчасово окупованого Донбасу і Криму. Статистична похибка вибірки в межах 3%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Збиток "Пак-Експо Лізинг" від спроби рейдерського захоплення становив 600 тис. грн

"Промоушн Аутсорсинг" і "Промоушн Стафф" подали апеляцію на отримання прокуратурою доступу до їхньої документації

Українські розробники передадуть медикам-добровольцям портативний неінвазивний аналізатор крові

За межами Криму перебувають 8 членів меджлісу кримськотатарського народу - Джемілєв

95% обшуків у Криму відбуваються у кримських татар - Джемілєв

Ржавський: Сім'я проводить паралельне розслідування вбивства сина Дмитра, компетентність поліції залишає бажати кращого

Колишні журналісти НГТУ закликають до звільнення Аласанії за "цензуру, розвал регіональних ТРК і корупцію"

Політологи позитивно оцінюють ініціативу Тимошенко щодо нової Конституції, але вона має бути ретельно опрацьована

Українці назвали головними проблемами в країні війну, низькі доходи, високі комунальні тарифи та брак робочих місць - соцопитування

Більше половини українців підтримують вступ України до ЄС і вважають, що країна перебуває під зовнішнім управлінням - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА