13:28 14.09.2018

Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестів, кожен четвертий підтримує, але брати участь не готовий - опитування

1 хв читати

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестних акцій у країні, чверть - підтримують їх проведення, але не готові брати в них участь, свідчать дані опитування, проведені спільно Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і центром SOCIC.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю результатами соцдослідження, підтримують ідею проведення протестів і готові брати в них участь 12,2% респондентів, підтримують без готовності своєї участі в них - 25,8%.

Водночас 55,9% опитаних висловилися проти проведення протестів.

Понад дві третини українців (69,2%) готові захищати свою громадянську позицію шляхом участі у виборах, 28,2% - шляхом підписання петицій, 12,4% - участю в протестних акціях, 5,6% - участю в "Майдані".

Крім цього, готовність захищати свою громадянську або політичну позицію за допомогою зброї висловили лише 3,8% респондентів.

Опитування було проведено з 30 серпня по 9 вересня 2018 року методом face-to-face за місцем постійного проживання. Опитування проводилося на всіх підконтрольних владі України територіях. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і типом поселення. В ході соцдослідження було опитано 10 тис. 5 респондентів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У разі порушення прав екстрадованого до РФ Тумгоєва Київ через суд вимагатиме його повернення до України - Лисенко

У Генпрокуратурі виступають за розширення можливостей для укладення контрактів між іноземцями і силовими структурами України, які беруть участь в ООС

Перехід на електронні торги підвищить ціни на права оренди земельних ділянок на 20% - гендиректор СЕТАМ

Перехід на електронні торги підвищить ціни на права оренди земельних ділянок на 20% - гендиректор СЕТАМ

Медмережа "Добробут" має намір у 2019 році відкрити поліклініку в с. Софіївська Борщагівка

ВР має ухвалити мовне законодавство, оскільки рішення про українську мову як першочергову при обслуговуванні саботується - активісти

Нардеп Луценко ініціював звернення щодо неконституційності норм закону про примусовий викуп акцій

ТБ залишається основним джерелом інформації для 2/3 українців, інтернет - для кожного другого - опитування

Українців, що вважають себе вірянами УПЦ-КП, майже втричі більше, ніж прихожан УПЦ (МП) - опитування

Тимошенко і Порошенко лідирують у президентському рейтингу - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА