13:28 14.09.2018

Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестів, кожен четвертий підтримує, але брати участь не готовий - опитування

1 хв читати

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестних акцій у країні, чверть - підтримують їх проведення, але не готові брати в них участь, свідчать дані опитування, проведені спільно Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і центром SOCIC.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю результатами соцдослідження, підтримують ідею проведення протестів і готові брати в них участь 12,2% респондентів, підтримують без готовності своєї участі в них - 25,8%.

Водночас 55,9% опитаних висловилися проти проведення протестів.

Понад дві третини українців (69,2%) готові захищати свою громадянську позицію шляхом участі у виборах, 28,2% - шляхом підписання петицій, 12,4% - участю в протестних акціях, 5,6% - участю в "Майдані".

Крім цього, готовність захищати свою громадянську або політичну позицію за допомогою зброї висловили лише 3,8% респондентів.

Опитування було проведено з 30 серпня по 9 вересня 2018 року методом face-to-face за місцем постійного проживання. Опитування проводилося на всіх підконтрольних владі України територіях. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і типом поселення. В ході соцдослідження було опитано 10 тис. 5 респондентів.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Найбільш яскраво вираженої політичної позиції дотримуються телеканали "1+1", "Прямий", "5 канал", "Україна", "Інтер", "NewsOne" і "112" - моніторинг

Зеленський лідирує в президентському рейтингу, за ним ідуть Порошенко й Тимошенко з невеликим розривом - опитування фонду "Українська політика"

Зеленський наразі очолює президентський рейтинг, за ним йдуть Порошенко і Тимошенко - опитування КМІС

Порошенко у другому турі президентських виборів виграє у Бойка, а Тимошенко виграє у всіх, окрім Зеленського - КМІС

До Ради можуть пройти 6 партій: "Слуга народу", "Батьківщина", БПП, "Опозиційна платформа - За життя", Радикальна партія і "Громадянська позиція" - КМІС

Зеленський наразі очолює президентський рейтинг, за ним йдуть Порошенко і Тимошенко - опитування КМІС

Правоохоронці стали виборчою технологією на президентських виборах, вважають експерти

"Свобода" у Київраді вимагатиме звіту правоохоронців щодо розслідування випадків нападу на свого активіста - Сиротюк

Активісти виступили з ініціативою фіксувати порушення на виборах президента України

Ректор Донецького медуніверситету хоче розірвати контракт із фірмою-посередником через махінації з іноземними студентами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА