13:28 14.09.2018

Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестів, кожен четвертий підтримує, але брати участь не готовий - опитування

1 хв читати

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більше ніж половина українців не підтримують ідею проведення протестних акцій у країні, чверть - підтримують їх проведення, але не готові брати в них участь, свідчать дані опитування, проведені спільно Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і центром SOCIC.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю результатами соцдослідження, підтримують ідею проведення протестів і готові брати в них участь 12,2% респондентів, підтримують без готовності своєї участі в них - 25,8%.

Водночас 55,9% опитаних висловилися проти проведення протестів.

Понад дві третини українців (69,2%) готові захищати свою громадянську позицію шляхом участі у виборах, 28,2% - шляхом підписання петицій, 12,4% - участю в протестних акціях, 5,6% - участю в "Майдані".

Крім цього, готовність захищати свою громадянську або політичну позицію за допомогою зброї висловили лише 3,8% респондентів.

Опитування було проведено з 30 серпня по 9 вересня 2018 року методом face-to-face за місцем постійного проживання. Опитування проводилося на всіх підконтрольних владі України територіях. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і типом поселення. В ході соцдослідження було опитано 10 тис. 5 респондентів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Постраждалі від військових дій на Донбасі отримали допомогу на 15 млн євро в рамках гуманітарної місії Папи Римського

Міжнародна компанія "Ві Еф Консалтинг Сервісіз" заявляє про незаконні слідчі дії щодо неї

В Україні стартує акція з дотримання принципів академічної доброчесності "Стоп плагіат"

Екс-міністр екології Шевченко має намір брати участь у президентських виборах

До Ради мають шанс пройти шість партій, лідирує "Батьківщина" - опитування

Гриценко й Тимошенко перемагають своїх потенційних суперників у другому турі виборів президента в комбінаціях із чотирьох претендентів - опитування

За Тимошенко у першому турі виборів президента готові проголосувати 13,4%, за Зеленського 7,6%, за Порошенка і Гриценка по 7%, за Бойка 6,9% - опитування

Фактична забезпеченість аграріїв міндобривами становить 65% - Інститут аграрної економіки

Законопроект про спрощену реєстрацію новонароджених може бути ухвалено до кінця року - нардеп Березенко

В Україні побільшало людей, яких не цікавить політика - соціологічне дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА