Інтерфакс-Україна
13:54 14.09.2018

Українців, що вважають себе вірянами УПЦ-КП, майже втричі більше, ніж прихожан УПЦ (МП) - опитування

1 хв читати

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Майже дві треті українців називають себе православними і практично половина відносить себе до Української православної церкви Київського патріархату, свідчать дані опитування, проведеного спільно Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і центром SOCIS.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю результатами соцдослідження, 68,8% опитаних назвали себе православними, 9,6% - християнами, 8,5% - греко-католиками, 1,2% - протестантами, 1% - римо-католиками. При цьому не сповідують ніякої віри 9% респондентів.

Водночас 45,2% опитаних заявили, що відносять себе до УПЦ-КП, до прихожан УПЦ (Московського патріархату) зараховують себе 16,9% респондентів, до Української автокефальної православної церкви - 2,1%.

33,9% респондентів сказали, що не відносять себе до жодної церкви, заявивши: "Я просто православний".

Опитування проводилося в період із 30 серпня по 9 вересня 2018 року методом face-to-face за місцем постійного проживання респондентів. Опитування було проведене на підконтрольних владі України територіях. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і типом поселення. Під час соцдослідження було опитано 10 тис. 5 респондентів.

ОСТАННЄ

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

Українці починають курити в середньому в 19,8 років – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА