16:14 01.10.2018

Кіровоградський облонкодиспансер запустив систему телемедицини

2 хв читати

Київ. 1 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кіровоградський обласний онкологічний диспансер (КООД) і компанія "Медстар Солюшенс" запустили систему дистанційної допомоги онкологічним хворим із використанням технологій телемедицини.

Як повідомив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок народний депутат, почесний голова Асоціації онкологів України Костянтин Яриніч, проект передбачає дистанційні консультації фахівців Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру з можливістю передання результатів обстежень, зокрема радіологічних досліджень КТ і МРТ.

Він зазначив, що телемедичні технології дозволяють надати високоспеціалізовану медичну допомогу в умовах гострого дефіциту медичних кадрів.

"Думаю, що телемедичні технології дозволять нам вирішити цю проблему. Іноді немає поруч спецпаліста, який може розшифрувати отримані під час обстеження в місцевій лікарні дані. За можливості заходженя на створювану сьогодні платформу лікар може надіслати ці дані до КООД, де буде забезпечено доступ до лікарів, які надають такі консультації", - сказав він.

За словами К.Яриніча, онкологічна телесистема також передбачає можливість проведення консиліумів.

"Раніше телемедицина видавалася як просто розмова за допомогою скайпу. Але зараз це - передання об'єктивних даних обстежень, можливість використовувати історію хвороби пацієнта", - сказав він.

Як повідомив, у свою чергу, виконавчий директор ТОВ "Медстар-Солюшнс" Антон Іванкін, проект передбачає використання хмарних технологій, що надають можливість медичним установам відмовитися від витрат на придбання серверів для зберігання і обробки медичної інформації. При цьому дані пацієнта мають високий рівень захисту як під час зберігання, так і під час передання даних.

Він також зазначив, що використання хмарних технологій допоможе забезпечити швидкий обмін даними між усіма учасниками процесу, які залучені до лікування пацієнтів.

А.Іванкін наголосив, що застосування хмарних технологій дозволяє провести інформатизацію українських медустанов зі значною економією коштів.

Він також зазначив, що розроблена компанією система надає змогу використовувати дані, що містяться в електронній карті пацієнта.

"Компанія "Медстар Солюшенс" перша в Україні отримала атестат відповідності міжнародним стандартам захисту даних (КСЗІ) на хмарну медичну інформаційну систему", - сказав він.

Як повідомив К.Яриніч, систему дистанційної допомоги онкохворим буде презентовано Асоціації онкологів України.

Як повідомлялося, "Медстар Солюшенс" в 2017 році впровадила пілотний проект "Електронний рецепт "Медстар" електронної системи контролю рецептів і медикаментів за програмою реімбурсації "Доступні ліки" в Дніпровському районі Києва.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До ВР можуть пройти шість партій, лідирує "Слуга народу" - опитування SOCIS

Тимошенко виступає за широку коаліцію у ВР після позачергових виборів

"Батьківщина" звернулася до ДБР із заявою про доведення до штучного банкрутства ГТС – Тимошенко

Журналісти назвали цензуру з боку власника ЗМІ та низьку кваліфікацію колег основними загрозами для свободи слова в Україні - опитування

П'ять партій мають реальні шанси пройти до ВР, ще одна балансує на межі з урахуванням похибки - опитування

П'ять партій мають реальні шанси пройти до ВР, ще одна балансує на межі з урахуванням похибки - опитування

Націоналісти в новій ВР ініціюватимуть розрив дипвідносин з РФ, відмову від Мінського процесу та заміну "нормандського" на "будапештський" формат

Об'єднані сили націоналістів ідуть до ВР, щоб протистояти реваншу проросійських сил і домогтися досягнення миру на українських умовах

Об'єднані сили націоналістів висунуть щонайменше 200 своїх кандидатів до ВР - Тягнибок

Понад половина українців вважає реальною загрозу РФ для незалежності та територіальної цілісності України - опитування SOCIS

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА