16:14 01.10.2018

Кіровоградський облонкодиспансер запустив систему телемедицини

2 хв читати

Київ. 1 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кіровоградський обласний онкологічний диспансер (КООД) і компанія "Медстар Солюшенс" запустили систему дистанційної допомоги онкологічним хворим із використанням технологій телемедицини.

Як повідомив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок народний депутат, почесний голова Асоціації онкологів України Костянтин Яриніч, проект передбачає дистанційні консультації фахівців Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру з можливістю передання результатів обстежень, зокрема радіологічних досліджень КТ і МРТ.

Він зазначив, що телемедичні технології дозволяють надати високоспеціалізовану медичну допомогу в умовах гострого дефіциту медичних кадрів.

"Думаю, що телемедичні технології дозволять нам вирішити цю проблему. Іноді немає поруч спецпаліста, який може розшифрувати отримані під час обстеження в місцевій лікарні дані. За можливості заходженя на створювану сьогодні платформу лікар може надіслати ці дані до КООД, де буде забезпечено доступ до лікарів, які надають такі консультації", - сказав він.

За словами К.Яриніча, онкологічна телесистема також передбачає можливість проведення консиліумів.

"Раніше телемедицина видавалася як просто розмова за допомогою скайпу. Але зараз це - передання об'єктивних даних обстежень, можливість використовувати історію хвороби пацієнта", - сказав він.

Як повідомив, у свою чергу, виконавчий директор ТОВ "Медстар-Солюшнс" Антон Іванкін, проект передбачає використання хмарних технологій, що надають можливість медичним установам відмовитися від витрат на придбання серверів для зберігання і обробки медичної інформації. При цьому дані пацієнта мають високий рівень захисту як під час зберігання, так і під час передання даних.

Він також зазначив, що використання хмарних технологій допоможе забезпечити швидкий обмін даними між усіма учасниками процесу, які залучені до лікування пацієнтів.

А.Іванкін наголосив, що застосування хмарних технологій дозволяє провести інформатизацію українських медустанов зі значною економією коштів.

Він також зазначив, що розроблена компанією система надає змогу використовувати дані, що містяться в електронній карті пацієнта.

"Компанія "Медстар Солюшенс" перша в Україні отримала атестат відповідності міжнародним стандартам захисту даних (КСЗІ) на хмарну медичну інформаційну систему", - сказав він.

Як повідомив К.Яриніч, систему дистанційної допомоги онкохворим буде презентовано Асоціації онкологів України.

Як повідомлялося, "Медстар Солюшенс" в 2017 році впровадила пілотний проект "Електронний рецепт "Медстар" електронної системи контролю рецептів і медикаментів за програмою реімбурсації "Доступні ліки" в Дніпровському районі Києва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зовнішнє втручання у вибори президента України відстежуватиме неурядова робгрупа, створена з ініціативи Фонду Пінчука

Системі відбору суддів до антикорупційного суду не довіряють 60% експертів - опитування

Переважна більшість українців вважають поганою соціально-економічну ситуацію в країні - опитування

Більшості задекларованих цілей судової реформи в Україні не було досягнуто - опитування експертів

Українці найбільше довіряють волонтерам, церкві та ЗСУ - опитування КМІС

До ВР можуть пройти шість партій, але "Опоблок", "Самопоміч" і "Народний фронт" бар'єр не долають - опитування

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу, Порошенко - на третьому місці - опитування КМІС

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу, Порошенко - на третьому місці - опитування КМІС

Гриценко: в Україні не повинно бути олігархів, монополій і розгулу силовиків в економіці

Гриценко: Моїх бігбордів у 5-6 разів менше, ніж в інших кандидатів, і розміщуються вони за рахунок членів партії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА