16:14 01.10.2018

Кіровоградський облонкодиспансер запустив систему телемедицини

2 хв читати

Київ. 1 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кіровоградський обласний онкологічний диспансер (КООД) і компанія "Медстар Солюшенс" запустили систему дистанційної допомоги онкологічним хворим із використанням технологій телемедицини.

Як повідомив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок народний депутат, почесний голова Асоціації онкологів України Костянтин Яриніч, проект передбачає дистанційні консультації фахівців Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру з можливістю передання результатів обстежень, зокрема радіологічних досліджень КТ і МРТ.

Він зазначив, що телемедичні технології дозволяють надати високоспеціалізовану медичну допомогу в умовах гострого дефіциту медичних кадрів.

"Думаю, що телемедичні технології дозволять нам вирішити цю проблему. Іноді немає поруч спецпаліста, який може розшифрувати отримані під час обстеження в місцевій лікарні дані. За можливості заходженя на створювану сьогодні платформу лікар може надіслати ці дані до КООД, де буде забезпечено доступ до лікарів, які надають такі консультації", - сказав він.

За словами К.Яриніча, онкологічна телесистема також передбачає можливість проведення консиліумів.

"Раніше телемедицина видавалася як просто розмова за допомогою скайпу. Але зараз це - передання об'єктивних даних обстежень, можливість використовувати історію хвороби пацієнта", - сказав він.

Як повідомив, у свою чергу, виконавчий директор ТОВ "Медстар-Солюшнс" Антон Іванкін, проект передбачає використання хмарних технологій, що надають можливість медичним установам відмовитися від витрат на придбання серверів для зберігання і обробки медичної інформації. При цьому дані пацієнта мають високий рівень захисту як під час зберігання, так і під час передання даних.

Він також зазначив, що використання хмарних технологій допоможе забезпечити швидкий обмін даними між усіма учасниками процесу, які залучені до лікування пацієнтів.

А.Іванкін наголосив, що застосування хмарних технологій дозволяє провести інформатизацію українських медустанов зі значною економією коштів.

Він також зазначив, що розроблена компанією система надає змогу використовувати дані, що містяться в електронній карті пацієнта.

"Компанія "Медстар Солюшенс" перша в Україні отримала атестат відповідності міжнародним стандартам захисту даних (КСЗІ) на хмарну медичну інформаційну систему", - сказав він.

Як повідомив К.Яриніч, систему дистанційної допомоги онкохворим буде презентовано Асоціації онкологів України.

Як повідомлялося, "Медстар Солюшенс" в 2017 році впровадила пілотний проект "Електронний рецепт "Медстар" електронної системи контролю рецептів і медикаментів за програмою реімбурсації "Доступні ліки" в Дніпровському районі Києва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фігурант справи про держзраду бізнесмен Нагорний заявляє про політичне підґрунтя кримінального переслідування стосовно нього

У Харкові голова обладміністрації Світлична та мер Кернес мають найбільшу підтримку як місцеві політики - соцопитування

Громадська рада при МінТОТ звернулася до Гройсмана з приводу житла для переселенців

Терещенко вирішив скласти повноваження мера Глухова і йти в президенти

Терещенко вирішив скласти повноваження мера Глухова та йти в президенти

Правозахисники передали до МКС подання про сексуальне насильство під час конфлікту на Донбасі

Профільні спеціалісти розраховують на схвалення урядом програми із серцево-судинних захворювань

У разі порушення прав екстрадованого до РФ Тумгоєва Київ через суд вимагатиме його повернення до України - Лисенко

У Генпрокуратурі виступають за розширення можливостей для укладення контрактів між іноземцями і силовими структурами України, які беруть участь в ООС

Перехід на електронні торги підвищить ціни на права оренди земельних ділянок на 20% - гендиректор СЕТАМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА