16:14 01.10.2018

Кіровоградський облонкодиспансер запустив систему телемедицини

2 хв читати

Київ. 1 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кіровоградський обласний онкологічний диспансер (КООД) і компанія "Медстар Солюшенс" запустили систему дистанційної допомоги онкологічним хворим із використанням технологій телемедицини.

Як повідомив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок народний депутат, почесний голова Асоціації онкологів України Костянтин Яриніч, проект передбачає дистанційні консультації фахівців Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру з можливістю передання результатів обстежень, зокрема радіологічних досліджень КТ і МРТ.

Він зазначив, що телемедичні технології дозволяють надати високоспеціалізовану медичну допомогу в умовах гострого дефіциту медичних кадрів.

"Думаю, що телемедичні технології дозволять нам вирішити цю проблему. Іноді немає поруч спецпаліста, який може розшифрувати отримані під час обстеження в місцевій лікарні дані. За можливості заходженя на створювану сьогодні платформу лікар може надіслати ці дані до КООД, де буде забезпечено доступ до лікарів, які надають такі консультації", - сказав він.

За словами К.Яриніча, онкологічна телесистема також передбачає можливість проведення консиліумів.

"Раніше телемедицина видавалася як просто розмова за допомогою скайпу. Але зараз це - передання об'єктивних даних обстежень, можливість використовувати історію хвороби пацієнта", - сказав він.

Як повідомив, у свою чергу, виконавчий директор ТОВ "Медстар-Солюшнс" Антон Іванкін, проект передбачає використання хмарних технологій, що надають можливість медичним установам відмовитися від витрат на придбання серверів для зберігання і обробки медичної інформації. При цьому дані пацієнта мають високий рівень захисту як під час зберігання, так і під час передання даних.

Він також зазначив, що використання хмарних технологій допоможе забезпечити швидкий обмін даними між усіма учасниками процесу, які залучені до лікування пацієнтів.

А.Іванкін наголосив, що застосування хмарних технологій дозволяє провести інформатизацію українських медустанов зі значною економією коштів.

Він також зазначив, що розроблена компанією система надає змогу використовувати дані, що містяться в електронній карті пацієнта.

"Компанія "Медстар Солюшенс" перша в Україні отримала атестат відповідності міжнародним стандартам захисту даних (КСЗІ) на хмарну медичну інформаційну систему", - сказав він.

Як повідомив К.Яриніч, систему дистанційної допомоги онкохворим буде презентовано Асоціації онкологів України.

Як повідомлялося, "Медстар Солюшенс" в 2017 році впровадила пілотний проект "Електронний рецепт "Медстар" електронної системи контролю рецептів і медикаментів за програмою реімбурсації "Доступні ліки" в Дніпровському районі Києва.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Найбільш яскраво вираженої політичної позиції дотримуються телеканали "1+1", "Прямий", "5 канал", "Україна", "Інтер", "NewsOne" і "112" - моніторинг

Зеленський лідирує в президентському рейтингу, за ним ідуть Порошенко й Тимошенко з невеликим розривом - опитування фонду "Українська політика"

Зеленський наразі очолює президентський рейтинг, за ним йдуть Порошенко і Тимошенко - опитування КМІС

Порошенко у другому турі президентських виборів виграє у Бойка, а Тимошенко виграє у всіх, окрім Зеленського - КМІС

До Ради можуть пройти 6 партій: "Слуга народу", "Батьківщина", БПП, "Опозиційна платформа - За життя", Радикальна партія і "Громадянська позиція" - КМІС

Зеленський наразі очолює президентський рейтинг, за ним йдуть Порошенко і Тимошенко - опитування КМІС

Правоохоронці стали виборчою технологією на президентських виборах, вважають експерти

"Свобода" у Київраді вимагатиме звіту правоохоронців щодо розслідування випадків нападу на свого активіста - Сиротюк

Активісти виступили з ініціативою фіксувати порушення на виборах президента України

Ректор Донецького медуніверситету хоче розірвати контракт із фірмою-посередником через махінації з іноземними студентами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА