18:22 30.10.2018

В Україні побільшало людей, яких не цікавить політика - соціологічне дослідження

2 хв читати

Київ. 30 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - В Україні зменшилася кількість людей, які цікавляться політикою: в жовтні про інтерес до політики тією чи іншою мірою заявили 58% опитаних українців, а в травні-червні таких було 61,6%.

Як свідчать результати другої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження "3D-профілі учасників президентських віборів-2019", 14,7% українців активно цікавляться політикою (у травні-червні - 19,9%), а 27,2% опитаних взагалі не цікавляться політикою (у травні-червні - 18,5%).

"Тобто, що активнішою є політична агітація, то менше людей хочуть чути її. То менше вони цікавляться політикою як такою", - зазначила керівник think tank "Практика влади", віце-президент Української PR-Ліги Олена Дерев’янко на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

При цьому, за її словами, в Україні поменшало людей, які задоволені своїм статусом у суспільстві, - 18,8% (тоді як у травні-червні таких було 23,4%).

"Звичайна людина ніколи не задоволена своїм становищем і статусом у суспільстві. Але коли йдеться про питання: чи задоволені ви своїм статусом з економічної точки зору та матеріального становища, відповідь досить конкретна. За час від першої до другої хвилі (з травня по жовтень 2018 року) ми бачимо зменшення людей, які задоволені своїм статусом у суспільстві", - зазначила О.Дерев’янко.

Дослідження для think tank "Практика влади" здійснювала соціологічна компанія "Центр прикладних досліджень" 1-12 жовтня 2018 року на всій підконтрольній владі території України. Було опитано 2100 респондентів. Статистична похибка - 3%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українці підтримують Епіфанія на чолі ПЦУ – опитування КМІС

Українські підлітки залежать від соцмереж, схильні нехтувати своїм здоров'ям і перебувати в нервозності - опитування

Незалежну ПЦУ та Томос підтримують представники всіх конфесій в Україні – КМІС

ПЦУ є найбільшою церквою в Україні – опитування

Понад половина українців позитивно ставляться до створення ПЦУ та надання їй томосу - опитування КМІС

Правозахисники надали звіт про переслідування активістів у Криму, звернулися до міжнародної спільноти та прокурора МКС

"Прозорро.Продажі" може забезпечити прозорі механізми реалізації майна боржників згідно з новим Кодексом з процедур банкрутства - Нефьодов

Три чверті українців підтримують прямі переговори президента України з РФ для відновлення миру на Донбасі - опитування

40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% до Путіна - соцопитування

Понад третина українців очікують, що здатність Зеленського справлятися з керівництвом країною з'ясується через рік, - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА