12:23 01.11.2018

Гриценко й Тимошенко перемагають своїх потенційних суперників у другому турі виборів президента в комбінаціях із чотирьох претендентів - опитування

2 хв читати

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко і лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко мають великі шанси на перемогу в другому турі виборів президента України при моделюванні можливих пар серед чотирьох потенційних претендентів, при цьому в разі боротьби між ними А.Гриценко незначно випереджає Ю.Тимошенко (26,9% проти 24,8%).

Такі дані спільного опитування Центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи "Рейтинг", презентованого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

У разі виходу до другого туру А.Гриценка та Петра Порошенка лідер "Громадянської позиції" виграє в нинішнього глави держави з результатом 33,1% проти 14,3%.

У разі виходу до другого туру А.Гриценка та Ю.Тимошенко він перемагає лідерку "Батьківщини" з результатом 26,9% проти 24,8%.

Співголову фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка А.Гриценко перемагає з результатом 31,3% проти 15,9%.

У разі виходу до другого туру Ю.Тимошенко та П.Порошенка лідерка "Батьківщини" виграє в нинішнього президента з результатом 30,7% проти 15,1%.

У разі виходу до другого туру Ю.Тимошенко та Ю.Бойка вона перемагає з результатом 30,2% проти 16,8%.

Якщо до другого туру вийдуть П.Порошенко та Ю.Бойко, рівень їх підтримки серед респондентів приблизно однаковий - 20% у президента проти 20,2% у його потенційного опонента.

Під час опитування було отримано дані, що на виборах президента України в першому турі за Ю.Тимошенко готові проголосувати 13,4% українців, за шоумена Володимира Зеленського - 7,6%, за нинішнього президента П.Порошенка та лідера партії "Громадянська позиція" А.Гриценка - по 7%, за співголову фракції "Опозиційний блок" Ю.Бойка - 6,9%.

Під час дослідження було опитано 13684 респонденти. Опитування проводилося з 28 вересня по 16 жовтня 2018 року на всій території України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Стандартні відхилення при достовірних 95% не перевищують 0,85%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Низка громадських активістів побоюються, що ремонт Центрального мосту в Дніпрі, який став предметом парі між Зеленським і Філатовим, буде фіктивним

Під час створення "Слугою народу" однопартійної більшості у ВР для нормальної роботи гілок влади знадобляться досвід і уміння професійних політиків - експерти

Українці твердо підтримали б на референдумі вступ до ЄС, і впевнено "провалили" б референдум про відновлення відносин з СНД - соцопитування

Третина українців проголосували б за позаблоковий статус України на відповідному референдумі, не визначилися з позицією трохи менше - соцопитування

Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів у прем'єри у співгромадян - соцопитування

Зеленський - єдиний український політик, до якого позитивно ставиться більш як половина опитаних соціологами громадян

Смешко виступає за посилення покарання за корупцію

"Голос" заявляє про фейкові sms-розсилки стосовно того, що партія не проходить до ВР

У "Голосі" пропонують садити в тюрму на 13-15 років за "сепаратні переговори" з представниками країни-агресора

Смешко: Через дії НКРЕКП кожна українська сім’я втратила приблизно 20 тис.грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА