12:49 01.11.2018

До Ради мають шанс пройти шість партій, лідирує "Батьківщина" - опитування

2 хв читати

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Якби зараз відувалися вибори до Верховної Ради, за ВО "Батьківщина" проголосували б 13,9% українців, за "Опозиційний блок" - 7,2%, за "Громадянську позицію" - 6,9%, за партію "Слуга народу" - 6,4%, за "Блок Петра Порошенка" Солідарність "- 5,9%, за Радикальну партію Олега Ляшка - 5,2%.

Саме ці партії мають шанси подолати 5-відсотковий бар'єр, згідно з даними спільного опитування Центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи "Рейтинг", презентованого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Партія "За життя" отримує підтримку 3,5% опитаних, "Самопоміч" - 3,3%, "Свобода" - 2,2%, Аграрна партія і "Укроп" - по 1,1%. Інші партії набирають менше 1%.

При цьому за якусь іншу партію готові проголосувати 2,4% респондентів, вагалися з відповіддю 20,3% і не голосували б 14,7%.

Серед тих, хто визначився і голосуватиме на виборах, 21,4% готові підтримати "Батьківщину", 11,3% - "Опозиційний блок", 10,5% - "Громадянську позицію", 9,8% - "Слугу народу" , 9,1% - БПП, 8,1% - Радикальну партію, 5,4% - "За життя", 5% - "Самопоміч", 3,4% - "Свободу".

72,3% опитаних мають намір або більше схиляються до того, щоб взяти участь у виборах до Верховної Ради, 21,9% - не мають наміру голосувати або схиляються до цього.

Під час дослідження було опитано 13 684 респонденти. Опитування тривало з 28 вересня до 16 жовтня 2018 року на всій території України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках не перевищують 0,85%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тука розраховує на збільшення до 100-150 млн грн фінансування програми з надання житла для переселенців в 2019 році

Постраждалі від військових дій на Донбасі отримали допомогу на 15 млн євро в рамках гуманітарної місії Папи Римського

Міжнародна компанія "Ві Еф Консалтинг Сервісіз" заявляє про незаконні слідчі дії щодо неї

В Україні стартує акція з дотримання принципів академічної доброчесності "Стоп плагіат"

Екс-міністр екології Шевченко має намір брати участь у президентських виборах

Гриценко й Тимошенко перемагають своїх потенційних суперників у другому турі виборів президента в комбінаціях із чотирьох претендентів - опитування

За Тимошенко у першому турі виборів президента готові проголосувати 13,4%, за Зеленського 7,6%, за Порошенка і Гриценка по 7%, за Бойка 6,9% - опитування

Фактична забезпеченість аграріїв міндобривами становить 65% - Інститут аграрної економіки

Законопроект про спрощену реєстрацію новонароджених може бути ухвалено до кінця року - нардеп Березенко

В Україні побільшало людей, яких не цікавить політика - соціологічне дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА