Інтерфакс-Україна
18:04 13.11.2018

Міжнародна компанія "Ві Еф Консалтинг Сервісіз" заявляє про незаконні слідчі дії щодо неї

2 хв читати

Київ. 13 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Керівництво ТОВ "Ві Еф Консалтинг Сервісіз", компанії, яка є частиною глобальної міжнародної компанії VFS Global - найбільшого світового оператора із технологічного обслуговування урядів і дипломатичних представництв - заявляє про неправомірні дії правоохоронних органів і судової системи і звертається до керівництва країни з проханням звернути увагу на цю проблему.

"Незважаючи на те, що ми є частиною великого міжнародного бізнесу та повністю готові співпрацювати з місцевою владою, вже більш ніж півроку над нами знущається правоохоронна система, використовуючи при цьому кримінальне провадження, яке було відкрито більш ніж два з половиною роки тому щодо третіх осіб і компаній, про які нам взагалі не відомо", - розповів генеральний директор компанії ТОВ "Ві Еф Консалтинг Сервісіз" Георгій Шевченко на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За словами адвоката, партнера АО "Міжрегіональна колегія адвокатів" Володимира Мусієнка, в рамках кримінальної справи за фактом створення фіктивних суб'єктів господарювання, в якому ні у компанії "Ві Еф Консалтинг Сервісіз", ні у її співробітників немає процесуального статусу, відбувалися допити, виїмки документів, обшуки, вилучення комп'ютерної техніки, арешти рахунків і майна.

Г.Шевченко зазначив, що за рішенням суду заарештоване майно компанії мали повернути, проте "правоохоронці під різними приводами відмовлялися повернути майно і повідомляти про підстави неповернення". За словами гендиректора компанії, виявилося, що іншим рішенням суду на майно знову було накладено арешт.

Він висловив думку про те, що такі дії становлять загрозу для українського бізнесу і країни загалом, особливо з урахуванням ухвалених законів про захист бізнесу від неправомірних дій правоохоронної системи.

Гендиректор компанії розповів, що в зв'язку з цим компанія має намір звертатися зі скаргою на дії судді, який виніс рішення про повторний арешт майна, вимагати притягнення до відповідальності прокурора, який ініціював таке рішення. "Ми будемо в черговий раз звертатися до президента, прем'єр-міністра, генерального прокурора з проханням розібратися і покарати прокурора і суддів, що чинять тиск на бізнес міжнародної компанії", - заявив він.

Розповідаючи про те, з чим може бути пов'язаний такий тиск, Г.Шевченко сказав: "Не думаю, що можна говорити про конкуренцію, ми не працюємо на українському ринку як такому, передусім ми надаємо свої послуги дипломатичним місіям...Мені складно сказати, з чим конкретно це може бути пов'язано, думаю, що це якась самодіяльність людей невисокої ланки правоохоронної системи".

ОСТАННЄ

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА