12:14 11.12.2018

Українці найбільше довіряють волонтерам, церкві та ЗСУ - опитування КМІС

2 хв читати

Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Громадяни України найбільше довіряють волонтерам (65,5%), церкві (56,9%) і Збройним силам України (53,1%), свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Згідно з даними опитування, які були представлені у вівторок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна", президенту України зовсім не довіряють 55,5% опитаних українців, скоріше не довіряють - 26,1%, скоріше довіряють - 10,3% і повністю довіряють лише 2%.

Прем'єр-міністру України повністю не довіряють 52,2% респондентів, скоріше не довіряють - 30,1%, скоріше довіряють - 10,7%, повністю довіряють лише 1,7%.

Верховній Раді України повністю не довіряють 59,8%, скоріше не довіряють - 30,4%, скоріше довіряють - 5,3%, повністю довіряють - 0,6%.

Водночас 41,1% опитаних скоріше довіряють Збройним силам України, 12% - довіряють повністю, 37,8% - не довіряють тією чи іншою мірою.

Довіра українців до Національної поліції України становить 25,3%, а недовіра - 64,7%, СБУ не довіряють тією чи іншою мірою 62,6%, а довіряють тією чи іншою мірою 24,2% респондентів, прокуратурі України не довіряють 77,8%, а довіряють лише 11,2% українців, НАБУ не довіряють тією чи іншою мірою 72,1%, а довіряють 10,8% українців.

Згідно з даними опитування, більшість українців (84,6%) не довіряють судовій системі, в той час як довіряють лише 6%.

Крім того, лише 29,2% українців довіряють тією чи іншою мірою ЗМІ, а не довіряють - 60,2%.

Також більшість опитаних українців (65,5%) довіряють волонтерам, в той час як не довіряють 20,9%.

Довіра до церкви становить 56,9%, а недовіра - 25,9%.

Опитування проводив КМІС із 23 листопада до 3 грудня 2018 року. Було опитано 2 тис. респондентів, які проживають у 110 населених пунктах у всіх регіонах України, за винятком анексованої АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні створено Загальнонаціональний страйковий комітет "Заради майбутнього!" для організації, за необхідності, всеукраїнських страйків

Можливості та потреби бізнесу для вирішення екологічних проблем в Україні обговорили екологи, бізнесмени і представники влади

Правозахисники та колишні заручники бойовиків занепокоєні відмовою суду заочно судити так званого прокурора "ЛНР" Корнієвського, який катував людей у Луганській ОДА

В Україні зніматимуть серіал у жанрі фентезі "Часова Варта"

Профспілки вимагають від Кабміну вирішити проблему з виплатою ЄСВ для працівників низки підприємств у Луганській обл.

Стан Дніпра критичний, екологи закликають до створення комплексної програми порятунку річки

Стан річки Дніпро критичний, необхідна комплексна програма щодо його порятунку - голова екологічної ради

Держлісагентство запустило "пілот" e-реєстру лісорубних квитків та онлайн-карту рубок

Прокуратура Панами закрила справу, розпочату за заявою Портнова проти Порошенка, відкрила справу у зв'язку з неправдивими заявами Портнова - адвокат

Допити моряків у справі про перехід кораблів через Керченську протоку можуть зашкодити українській позиції в Гамбурзькому трибуналі - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА