11:25 17.12.2018

Українці найбільш позитивно сприймають представника ЛГБТ як туриста і лише 4% - як близького друга - опитування

2 хв читати

Київ. 17 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Опитані громадяни України найбільш позитивно (37,1%) сприймають представника ЛГБТ-спільноти як туриста і лише 4% - як близького друга, свідчать дані соціологічного дослідження компанії Seetarget.

Згідно з даними опитування, презентованого в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок, лише третина українців не готова приймати у своєму житті представника ЛГБТ.

Найбільш позитивно респонденти сприймають окремого представника ЛГБТ, якщо він буде туристом (37,1%), трохи менше ніж третина, якщо громадянином України, 14,8% - колегу по роботі, а 13,8% - сусіда. Лише 4,1% українців готові прийняти представника ЛГБТ як близького друга або члена сім'ї (1,1%).

Респондентів також запитали, як вони ставляться до "закону про заборону пропаганди гомосексуалізму", і 70,8% відповіли, що ставляться позитивно, 12,5% - негативно, 11,6% відповіли, що їх це не цікавить, 5,1% не змогли визначитися з відповіддю.

Крім того, 85,3% опитаних українців негативно сприймають дозвіл на укладення одностатевих шлюбів, 7,3% - позитивно, 7,4% не змогли нічого про це сказати.

На запитання, чи мають право гомосексуальні громадяни виховувати та/або усиновляти дітей, 67,6% респондентів відповіли "ні, в жодному разі", 4,3% опитаних вважають, що вони "повинні мати таке право", 18,1% - що мають бути винятки (індивідуальний розгляд), 9,5% не змогли визначитися з відповіддю.

Соціологічне дослідження було проведене компанією Seetarget із 1 по 6 грудня. Опитування було проведене методом особистого інтерв'ю (face-to-face) в усіх областях України, окрім АР Крим, Донецької та Луганської обл. Загалом було опитано 1207 респондентів. Похибка вибірки становить не більше ніж 1,7-2,9% залежно від співвідношення змінних.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Новий президент має зберегти та зміцнити міжнародну підтримку України в умовах втоми світу від конфліктів - експерт

На першому міжнародному Noosphere Space Summit 17-18 квітня в Києві обговорять майбутнє світової та української космічної індустрії

Екс-голова "Укрспецекспорту" Бондарчук заявив про плани повернутися в Україну

Значних фальсифікацій у другому турі виборів президента очікують 39% опитаних українців

68% виборців Зеленського голосують проти нинішньої ситуації в Україні, 40% виборців Порошенка голосують більше "проти Путіна" - опитування

Понад половина українців очікують поліпшення ситуації в Україні після виборів президента - опитування "Рейтингу"

Зеленський упевнено перемагає Порошенка в другому турі виборів президента - опитування "Рейтингу"

Опитування "Рейтингу": Зеленського в другому турі виборів готові підтримати 61% українців серед тих, хто має намір голосувати, Порошенка - 24%

Кошти від продажу календаря "Погляд майбутнього" підуть на оздоровлення дітей, батьки яких загинули в боях на Донбасі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА