13:40 03.01.2019

До Ради можуть пройти "Батьківщина", "Слуга народу", "Громадянська позиція", "Опозиційна платформа - За життя", БПП і Радикальна партія, "Самопоміч" та "Наші - опитування

2 хв читати

Київ. 3 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися наразі, то найбільшу підтримку громадян отримали б 8 партій: "Батьківщина" (13,1% серед усіх опитаних; 19% серед тих, хто визначився і планує голосувати), "Слуга народу" (10,2% всіх, 14,8% серед тих, хто визначився), "Громадянська позиція" (8,1% усіх, 11,7% тих, хто визначився), "Опозиційна платформа - За життя" (7,8% усіх, 11,3 тих, хто визначився), Блок Петра Порошенка "Солідарність" (7,5% усіх, 10,9% тих, хто визначився), Радикальна партія Олега Ляшка (5,8% усіх, 8,4% усіх, хто визначився).

Опитування було здійснено центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка з 16 до 22 грудня 2018 року.

Згідно з даними соціологів, є шанси потрапити до парламенту також у "Самопомочі" (5,3% від усіх, хто визначився, 3,7% від усіх) і партії "Наші" (5% від усіх, хто визначився, 3,4% від усіх).

Решта партій зараз не долають 5-відсотковий бар'єр.

За "Опозиційний блок" та "УКРОП" готові проголосувати по 1,8% усіх опитаних (2,7% від тих, хто визначився), за "Свободу" - 1% від усіх (1,5% від усіх, хто визначився).

Згідно з даними цього опитування, 76,1% українців точно або скоріше готові прийти на виборчі дільниці на виборах до парламенту, 18,2% точно або скоріше не будуть голосувати, 5,7% не змогли відповісти.

Під час дослідження було опитано 2045 респондентів. Воно проводилося на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим. Похибка не перевищує 2,2%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Водоканали заявляють про критичну ситуацію з постачанням е/е і просять РНБО та уряд втрутитися

Платформа онлайн-подговки до ЗНО Be Smart запустила серію відео з поясненнями відповідей на запитання пробного тестування

Зеленський виграє другий тур президентських виборів за будь-якого суперника - опитування

Зеленський лідирує в президентських перегонах, на другому і третьому місцях - Тимошенко і Порошенко - опитування

"ДТЕК Мережі" попереджає про відключення з 1 квітня від енергопостачання низки важливих інфраструктурних об'єктів

Уточнення: "112 Україна" та NewsOne проведуть екзит-пол на виборах президента за участю Інституту SORA (Австрія) та "Соціального моніторингу"

"112 Україна" та NewsOne проведуть екзит-пол на виборах президента за участю Інституту SORA (Австрія) та центру "Соціальний моніторинг"

НКРЕКП завершила перші перевірки облгазів, компанії готують заперечення

Правоохоронців втягнуто в передвиборчу інформаційну війну – дослідження

Рух "Люди важливі" Гусовського та Нефьодова оголошує набір усіх охочих для підготовки до роботи в органах влади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА