14:09 03.01.2019

Конфлікт на сході України, низький рівень зарплат і пенсій, підвищення комунальних тарифів найбільше хвилюють українців - опитування

2 хв читати

Київ. 3 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Найважливішими проблемами для українців наразі є військовий конфлікт на сході України (58%), низький рівень зарплат і пенсій (57%), підвищення тарифів на комунальні послуги (52%).

Згідно з даними опитування, яке проводилося центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка з 16 до 22 грудня 2018 року, підвищення цін на основні товари непокоїть 35,9% українців, відсутність роботи - 25,2%, хабарництво та корупція у владі - 23,3%.

Неможливість отримати якісне медичне обслуговування є найбільш важливою проблемою для 17% опитаних, зростання злочинності та недостатня безпека на вулицях - для 11,3%, несприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу - для 10,3%, неможливість здобути якісну освіту - для 6 , 2%.

68,3% респондентів вважають, що Україна рухається в неправильному напрямі, 19,4% вважають, що країна рухається в правильному напрямі, 12,3% не змогли відповісти.

63,7% виступають за радикальні зміни у країні, 14,1% вважають, що нехай все залишається як є, аби не було гірше, 14,9% вважають, що краще повернути ситуацію в Україні до того стану, як "було раніше".

69,8% українців зазначають, що країні сьогодні необхідно більше порядку, навіть якщо для цього доведеться піти на деякі обмеження демократичних принципів і свобод, 18,2% вважають, що Україні необхідно більше свободи і демократії, навіть якщо це призводить до відсутності порядку.

Згідно з опитуванням, в середині грудня введення воєнного стану в 10 областях України за ініціативою президента Петра Порошенка взагалі або скоріше не підтримували 64,8% опитаних, повністю або скоріше підтримували - 24,9%, не змогли відповісти - 10,3%.

Під час цього дослідження було опитано 2045 респондентів. Воно проводилося на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим. Похибка не перевищує 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Новий співвласник компанії групи DZIDZIO заявляє про законність придбання частки в екс-учасника гурту Турка та відкидає обвинувачення в побитті Дзідзьо

УПЦ (МП) побудувала на території Києво-Печерського заповідника 16 корпусів, що дає право Україні розірвати оренду - екс-директор заповідника Кролевець

Комісія Мінкульту, що здійснює перевірку святині Києво-Печерської лаври, мовчить, оскільки встановила факти підміни мощей, висловлює припущення нардеп Ігор Луценко

До Ради можуть пройти "Батьківщина", "Слуга народу", "Громадянська позиція", "Опозиційна платформа - За життя", БПП і Радикальна партія, "Самопоміч" та "Наші - опитування

Тимошенко та Зеленський лідирують у президентському рейтингу - опитування Українського інституту соціальних досліджень і "Соціального моніторингу"

Блогер Барабошко дав свідчення ДБР про неправомірні дії військових прокурорів під час його затримання і бюро відкрило провадження

Проект DPL має намір навесні 2019 р. запустити товарну біржу зерна в Україні

Тимошенко є лідером президентського рейтингу загалом в Україні та майже в усіх областях - опитування

Політолог прогнозує, що в другому турі президентських виборів-2019 року зустрінуться Тимошенко і Порошенко

Понад 40 тис. тонн імпортованих міндобрив заблоковано на українському кордоні - ВАР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА