14:27 13.02.2019

Активісти виступили з ініціативою фіксувати порушення на виборах президента України

2 хв читати

Київ. 13 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У Києві презентували громадську ініціативу "Ветерани АТО, волонтери і патріоти за чесні і прозорі вибори без фальсифікацій", активісти якої готові фіксувати можливі правопорушення на виборах президента України 2019 року.

"Ми готові фіксувати можливі порушення виборчого процесу всіма його учасниками. Після цього наші юристи, які працюють на волонтерських засадах, нададуть цьому правову оцінку. Ми направимо свої звернення до відповідних органів", - сказав офіцер запасу Збройних сил України, міський голова окупованого м. Олександрівськ Луганської області Микола Греков на презентації громадської ініціативи у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" у середу.

М.Греков додав, що активісти готові до фальсифікацій під час виборчого процесу.

"Наша позиція, і моя позиція як Миколи Грекова дуже проста - ніхто не має права говорити від імені всіх (учасників АТО - ІФ). Люди, які виступили на підтримку тих чи інших кандидатів мають говорити, що вони підтримують від імені своїх громадських організацій і жодним чином не мають право виступати від імені всіх учасників АТО, волонтерів або переселенців...Якщо кандидати у президенти спробують зіштовхнути лобами учасників бойових дій, які з різних причин вирішили підтримати ту чи іншу сторону, наша чітка позиція рівновіддаленості від кандидатів допоможе охолодити гарячі голови", - розповів активіст.

У свою чергу, заступник керівника національно-визвольного руху "Правий сектор" у м. Київ Ольга Коцько відзначила популярність підкупу виборців продуктовими пайками.

"Ми пояснюємо людям, як голосувати, як потрібно поводитися, які у них є права. Намагаємося достукатися до свідомості кожного українця, бо зараз найбільшою проблемою є продажність. Загострюється вона перед виборами. Люди не можуть усвідомити, що ті олігархічні клани, які довели їх до злиднів, зараз можуть легко купити їх за пакет гречки", - розповіла вона.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Політологи прогнозують інтенсивну та жорстку парламентську кампанію із застосуванням нових технологій і "чорного піару"

Протистояння між президентом України та ВР свідчить про формування антипрезидентського альянсу - думка

Апеляція підтвердила необґрунтованість встановлених НКРЕКП тарифів для "Дніпропетровськгазу"

Інститут Яременка та "Соціальний моніторинг" анонсують проведення ролінгових досліджень електоральних уподобань українців щотижня

Антирейтинг "БПП" наближається до 50% - опитування

Зеленському довіряють майже 60% українців, Порошенку - 15% - опитування

До ВР можуть пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", БПП "Солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Українці підтримують Епіфанія на чолі ПЦУ – опитування КМІС

Українські підлітки залежать від соцмереж, схильні нехтувати своїм здоров'ям і перебувати в нервозності - опитування

Незалежну ПЦУ та Томос підтримують представники всіх конфесій в Україні – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА