16:29 15.03.2019

Утеплення будинків і модернізація систем опалення надасть можливість знизити тарифи на послуги ЖКП - експерти

2 хв читати

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Утеплення будинків і модернізація систем опалення, а також розвиток альтернативної енергетики нададуть змогу знизити вартість житлово-комунальних послуг, зазначають експерти громадської ініціативи #Команда_Порошенка.

"Майже половина газу, який використовують українці, йде на обігрів повітря. Тому треба приділяти більше уваги утепленню будинків і модернізувати системи опалення. Усе це допоможе заощадити $3,5 млрд на рік. Однак це вже компетенція органів місцевої влади. Президент Петро Порошенко тримає цей питання на контролі", - сказав громадський діяч Федір Губенков на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За його словами, у рамках програми "теплі кредити" сім'ям, які провели утеплення своїх будинків, відшкодували 2,5 млрд грн, а в нинішньому році на цю програму передбачено ще 400 млн грн.

"Президент Порошенко неодноразово заявляв, що однією з його цілей у цьому напрямі є створення інструментів, що допоможуть українцям стати на рейки енергозбереження та суттєво економити на опаленні", - сказав він.

У свою чергу інший громадський діяч Руслан Синєгуб зазначив, що розвиток альтернативної енергетики надасть змогу знизити вартість енергоресурсів.

"Тоді як більшість політиків з трибун популістськи заявляють про спроби або обіцянки знизити ціну на енергоресурси, на комунальні послуги, без жодного обґрунтування, з ініціативи та за підтримки президента Порошенка в Україні відбувається реальна енергетична революція", - сказав він.

Напередодні Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України повідомило, що в 2019 році на реалізацію програми "теплі кредити" передбачено 400 млн грн, з них: 202 млн грн - на співфінансування утеплення приватних будинків; 190 млн грн - для ОСББ; 8 млн грн - на твердопаливні котли. Додаткове відшкодування також нададуть місцеві органи влади. Ощадбанк, Укргазбанк ПриватБанк вже оголосили про старт цієї програми.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Новий президент має зберегти та зміцнити міжнародну підтримку України в умовах втоми світу від конфліктів - експерт

На першому міжнародному Noosphere Space Summit 17-18 квітня в Києві обговорять майбутнє світової та української космічної індустрії

Екс-голова "Укрспецекспорту" Бондарчук заявив про плани повернутися в Україну

Значних фальсифікацій у другому турі виборів президента очікують 39% опитаних українців

68% виборців Зеленського голосують проти нинішньої ситуації в Україні, 40% виборців Порошенка голосують більше "проти Путіна" - опитування

Понад половина українців очікують поліпшення ситуації в Україні після виборів президента - опитування "Рейтингу"

Зеленський упевнено перемагає Порошенка в другому турі виборів президента - опитування "Рейтингу"

Опитування "Рейтингу": Зеленського в другому турі виборів готові підтримати 61% українців серед тих, хто має намір голосувати, Порошенка - 24%

Кошти від продажу календаря "Погляд майбутнього" підуть на оздоровлення дітей, батьки яких загинули в боях на Донбасі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА