16:29 15.03.2019

Утеплення будинків і модернізація систем опалення надасть можливість знизити тарифи на послуги ЖКП - експерти

2 хв читати

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Утеплення будинків і модернізація систем опалення, а також розвиток альтернативної енергетики нададуть змогу знизити вартість житлово-комунальних послуг, зазначають експерти громадської ініціативи #Команда_Порошенка.

"Майже половина газу, який використовують українці, йде на обігрів повітря. Тому треба приділяти більше уваги утепленню будинків і модернізувати системи опалення. Усе це допоможе заощадити $3,5 млрд на рік. Однак це вже компетенція органів місцевої влади. Президент Петро Порошенко тримає цей питання на контролі", - сказав громадський діяч Федір Губенков на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За його словами, у рамках програми "теплі кредити" сім'ям, які провели утеплення своїх будинків, відшкодували 2,5 млрд грн, а в нинішньому році на цю програму передбачено ще 400 млн грн.

"Президент Порошенко неодноразово заявляв, що однією з його цілей у цьому напрямі є створення інструментів, що допоможуть українцям стати на рейки енергозбереження та суттєво економити на опаленні", - сказав він.

У свою чергу інший громадський діяч Руслан Синєгуб зазначив, що розвиток альтернативної енергетики надасть змогу знизити вартість енергоресурсів.

"Тоді як більшість політиків з трибун популістськи заявляють про спроби або обіцянки знизити ціну на енергоресурси, на комунальні послуги, без жодного обґрунтування, з ініціативи та за підтримки президента Порошенка в Україні відбувається реальна енергетична революція", - сказав він.

Напередодні Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України повідомило, що в 2019 році на реалізацію програми "теплі кредити" передбачено 400 млн грн, з них: 202 млн грн - на співфінансування утеплення приватних будинків; 190 млн грн - для ОСББ; 8 млн грн - на твердопаливні котли. Додаткове відшкодування також нададуть місцеві органи влади. Ощадбанк, Укргазбанк ПриватБанк вже оголосили про старт цієї програми.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

46,1% українців виступають за інтеграцію в ЄС, 41,9% - за вступ до НАТО - опитування КМІС

Оптимістичні й песимістичні настрої серед українців щодо ситуації в країні діляться приблизно порівну - опитування КМІС

На парламентських виборах "Слугу народу" підтримали б 29,9% українців, "ОПЗЖ" - 15,8%, "Євросолідарність" - 13,5%, "Батьківщину" - 11,6%, "Силу і честь" - 6,9% - опитування КМІС

На виборах президента за Зеленського проголосували б наразі 40,9% українців, котрі визначилися з вибором, за Порошенка - 15,7% - опитування КМІС

Проголосований ВР закон про внесення базових масел у підакцизні товари знищить виробництва мастильних матеріалів в Україні - представники галузі

"Справа про 43 картини" з'явилася на підставі публікації в одному з видань - адвокат Порошенка

Адвокат щодо виклику Порошенка до ДБР у справі про "прослушку" міжнародних переговорів: за "відосиками" на допити ходити не будемо

Бахматюк упевнений у своїй правоті та безперспективності звернень про його видачу після рішення ВАКС про заочний арешт

"Слузі народу" варто скоріше визначитися з єдиним кандидатом у мери Києва, вважає політолог

Кличко лідирує у симпатіях киян із 42,5%, кандидата від "Слуги народу" можуть підтримати 26,5% - опитування "Соціального моніторингу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА