14:44 25.03.2019

Гриценко виступає за легалізацію "вогнепалу" та поліпшення законодавства, кандидат підписав меморандум з Українською асоціацією власників зброї

2 хв читати

Київ. 25 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кандидат у президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко та голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін підписали меморандум про легалізацію та законодавче врегулювання питань поводження і застосування вогнепальної зброї громадянами України.

"Зброя має бути фактором безпеки, спокою та миру, коли все продумано. Вся зброя повинна бути на державному обліку й бути легалізована. Я беру зобов'язання на посаді президента створити робочу групу, щоб швидко підготувати та внести законопроект "Про зброю", - сказав А.Гриценко на прес-конференції в понеділок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За його словами, меморандум також передбачає значне вдосконалення законодавства, яке гарантує рівне право на збройний захист, зокрема, з використанням короткоствольної нарізної вогнепальної зброї.

А.Гриценко виступає також за демонополізацію і розвиток прозорого ринку цивільної зброї та збройової інфраструктури.

Крім того, кандидат у президенти пропонує створити розгалужену систему територіальної оборони, зокрема шляхом створення Добровольчої (Резервної) армії з озброєних громадян, які в стислі терміни можуть бути залучені до виконання завдань із захисту держави.

Г.Учайкін наголосив, що йдеться не про зброю, а про право громадян на захист свого життя і своєї країни. "Тільки країни з тоталітарними режимами забороняють своїм громадянам право на збройний захист. Україна залишилася фактично єдиною країною в Європі, яка не має свого збройового законодавства", - зазначив він.

Він також зазначив, що закон повинен чітко проводити межу між легальною та нелегальною зброєю. "Зрозуміло, що гранатомети, кулемети, вибухівку, гранати ніхто не буде легалізовувати, але потрібно йти назустріч і повертати людей у законодавче поле", - пояснив він.

Підписанти меморандуму також зобов'язуються забезпечити оприлюднення інформації про всіх нагороджених вогнепальною зброєю, крім військовослужбовців, співробітників розвідки й оперативних підрозділів силових структур.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Учасники акції протесту медиків #будьякНіна заявляють про закриття лікарень під виглядом медреформи

ДБР відкрило справу про тиск Джозефа Байдена на Шокіна - адвокат екс-генпрокурора

"Український кіберальянс" припинить діяльність в Україні до зняття обвинувачень із вибаченнями від СБУ за обшуки

"Український кіберальянс" припинить діяльність в Україні до зняття обвинувачень із вибаченнями від СБУ за обшуки

Україна у 2019 році збільшила експорт меду на 12,7%

Адвокати звернуться до суду у зв'язку з оприлюдненням СБУ недостовірної інформації про розкрадання бюджетних коштів чиновниками мерії Дніпра

Рух #SaveФОП наполягає на введенні мораторію на перевірки мікробізнесу

Монографія "Філософія півдня Італії" допоможе криміналістам і психологам у розумінні природи злочинних структур

Монографія "Філософія півдня Італії" допоможе криміналістам і психологам у розумінні природи злочинних структур

Екологічна громадськість вимагає від уряду поділу Міністерства енергетики та захисту довкілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА