Інтерфакс-Україна
12:18 27.03.2019

У Зеленського готові до можливого оскарження результатів першого туру виборів, але сподіваються, що до таких масових фальсифікацій не дійде

1 хв читати

Київ. 27 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського готові до оскарження результатів першого туру президентських виборів, але сподіваються, що до такого вдаватися не доведеться і масових фальсифікацій на виборах не буде.

"Чи готові ми оскаржити результати виборів? Звичайно ж, ми готові оскаржити результати виборів. У нас є для цього прекрасна команда, яка вже брала участь в оскарженні результатів виборів у 2004 році, ми вміємо це робити. Безумовно, соціологія на сьогодні така, що якщо ми не вийдемо до другого туру, то це, на нашу думку, свідчитиме про масштабні фальсифікації, але ми сподіваємося, що такого не буде", - сказав на прес-конференції в середу в агентстві "Інтерфакс-Україна" керівник передвиборчого штабу Володимира Зеленського Іван Баканов.

"Ми сподіваємося на те, що рівень суспільства зріс і масових фальсифікацій не буде, але маніпуляції, звичайно ж, очікуються. Це черги на виборчих дільницях, ті фейки, які запускаються, наприклад, про присутність воєнкомів на виборчих дільницях", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА