16:19 04.04.2019

"Укрпрофоздоровниця" звернулася зі скаргою до СБУ та Нацполіції на незаконні дії колишнього керівництва санаторію "Жовтень"

2 хв читати

Київ. 4 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" звернулося до Служби безпеки України (СБУ) і Національної поліції зі скаргою на незаконні дії колишнього головлікаря "Санаторію "Жовтень" Олександра Владимирова, зокрема реєстрацію нової редакції статуту підприємства та зміни в держреєстрі.

Як повідомив начальник управління майнових питань ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Дмитро Довганенко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер, "Укрпрофоздоровниця" також звернулася зі скаргою до Міністерства юстиції.

В. о. головлікаря Сергій Мельник, у свою чергу, зазначив, що через перенесення юридичної адреси до Краснограда (Харківська обл.) підприємство не може подати бухгалтерську звітність і щодня отримує штрафні санкції. "Усе це для того, щоб накопичилася кредиторська заборгованість і з'явилася можливість відібрати санаторій", - сказав він.

Як повідомлялося, звільнений на початку березня цього року головний лікар санаторію О.Владимиров "реалізував злочинну схему з відновлення себе на посаді через спірні рішення працівників Комісії з розгляду скарг на дії реєстраторів, що працює при Мін’юсті".

25 березня юристи "Укрпрофоздоровниці" виявили в держреєстрі суттєві зміни в реєстраційних даних підприємства, зокрема було видалено інформацію про в. о. головлікаря, якого наглядова рада у зв'язку зі звільненням О.Владимирова тимчасово призначила керувати санаторієм і надала право першого підпису.

"Крім того, відбулася протиправна реєстрація нової редакції статуту, в якій юридичну адресу санаторію "Жовтень" перенесено з Кончі-Заспи (Київ) до Краснограда Харківської області", - йдеться в заяві.

Відповідно до неї, за фактами підроблення документів і втручання в держреєстр відкрито кримінальне провадження.

"Укрпрофоздоровниця" також зазначає, що посилено охорону закладу, триває слідство.

Щодо звільнення в заяві зазначено, що воно відбулося після перевірки господарської діяльності підприємства та виявлення низки грубих порушень від невиплати заробітної плати працівникам протягом півроку до погіршення стану санаторію.

Дочірнє підприємство "Клінічний санаторій "Жовтень" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" в 2017 році збільшило виручку на 52,4% - до 38,62 млн грн, а його чистий прибуток зріс із 0,02 млн грн до 0,16 млн грн.

У 2018 році "Укрпрофоздоровниця" здійснила реабілітацію та оздоровлення понад 150 тис. пацієнтів.

Клінічний санаторій "Жовтень" - один із провідних реабілітаційних центрів курортної системи України, що надає широкий спектр медичних послуг пацієнтам із різними захворюваннями. У ньому пройшли лікування понад 250 тис. пацієнтів.

Лікування в санаторії проходить за програмами для хворих, що перенесли інсульт, для дітей із патологіями хребта, післяпологової реабілітації матері і дитини тощо.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Низка громадських активістів побоюються, що ремонт Центрального мосту в Дніпрі, який став предметом парі між Зеленським і Філатовим, буде фіктивним

Під час створення "Слугою народу" однопартійної більшості у ВР для нормальної роботи гілок влади знадобляться досвід і уміння професійних політиків - експерти

Українці твердо підтримали б на референдумі вступ до ЄС, і впевнено "провалили" б референдум про відновлення відносин з СНД - соцопитування

Третина українців проголосували б за позаблоковий статус України на відповідному референдумі, не визначилися з позицією трохи менше - соцопитування

Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів у прем'єри у співгромадян - соцопитування

Зеленський - єдиний український політик, до якого позитивно ставиться більш як половина опитаних соціологами громадян

Смешко виступає за посилення покарання за корупцію

"Голос" заявляє про фейкові sms-розсилки стосовно того, що партія не проходить до ВР

У "Голосі" пропонують садити в тюрму на 13-15 років за "сепаратні переговори" з представниками країни-агресора

Смешко: Через дії НКРЕКП кожна українська сім’я втратила приблизно 20 тис.грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА