16:19 04.04.2019

"Укрпрофоздоровниця" звернулася зі скаргою до СБУ та Нацполіції на незаконні дії колишнього керівництва санаторію "Жовтень"

2 хв читати

Київ. 4 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" звернулося до Служби безпеки України (СБУ) і Національної поліції зі скаргою на незаконні дії колишнього головлікаря "Санаторію "Жовтень" Олександра Владимирова, зокрема реєстрацію нової редакції статуту підприємства та зміни в держреєстрі.

Як повідомив начальник управління майнових питань ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Дмитро Довганенко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер, "Укрпрофоздоровниця" також звернулася зі скаргою до Міністерства юстиції.

В. о. головлікаря Сергій Мельник, у свою чергу, зазначив, що через перенесення юридичної адреси до Краснограда (Харківська обл.) підприємство не може подати бухгалтерську звітність і щодня отримує штрафні санкції. "Усе це для того, щоб накопичилася кредиторська заборгованість і з'явилася можливість відібрати санаторій", - сказав він.

Як повідомлялося, звільнений на початку березня цього року головний лікар санаторію О.Владимиров "реалізував злочинну схему з відновлення себе на посаді через спірні рішення працівників Комісії з розгляду скарг на дії реєстраторів, що працює при Мін’юсті".

25 березня юристи "Укрпрофоздоровниці" виявили в держреєстрі суттєві зміни в реєстраційних даних підприємства, зокрема було видалено інформацію про в. о. головлікаря, якого наглядова рада у зв'язку зі звільненням О.Владимирова тимчасово призначила керувати санаторієм і надала право першого підпису.

"Крім того, відбулася протиправна реєстрація нової редакції статуту, в якій юридичну адресу санаторію "Жовтень" перенесено з Кончі-Заспи (Київ) до Краснограда Харківської області", - йдеться в заяві.

Відповідно до неї, за фактами підроблення документів і втручання в держреєстр відкрито кримінальне провадження.

"Укрпрофоздоровниця" також зазначає, що посилено охорону закладу, триває слідство.

Щодо звільнення в заяві зазначено, що воно відбулося після перевірки господарської діяльності підприємства та виявлення низки грубих порушень від невиплати заробітної плати працівникам протягом півроку до погіршення стану санаторію.

Дочірнє підприємство "Клінічний санаторій "Жовтень" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" в 2017 році збільшило виручку на 52,4% - до 38,62 млн грн, а його чистий прибуток зріс із 0,02 млн грн до 0,16 млн грн.

У 2018 році "Укрпрофоздоровниця" здійснила реабілітацію та оздоровлення понад 150 тис. пацієнтів.

Клінічний санаторій "Жовтень" - один із провідних реабілітаційних центрів курортної системи України, що надає широкий спектр медичних послуг пацієнтам із різними захворюваннями. У ньому пройшли лікування понад 250 тис. пацієнтів.

Лікування в санаторії проходить за програмами для хворих, що перенесли інсульт, для дітей із патологіями хребта, післяпологової реабілітації матері і дитини тощо.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Правозахисники надали звіт про переслідування активістів у Криму, звернулися до міжнародної спільноти та прокурора МКС

"Прозорро.Продажі" може забезпечити прозорі механізми реалізації майна боржників згідно з новим Кодексом з процедур банкрутства - Нефьодов

Три чверті українців підтримують прямі переговори президента України з РФ для відновлення миру на Донбасі - опитування

40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% до Путіна - соцопитування

Понад третина українців очікують, що здатність Зеленського справлятися з керівництвом країною з'ясується через рік, - опитування

Прохідний бар'єр до ВР долають 4 партії - соцопитування

"Укрсадпром" і "Ягідництво України" мають намір оскаржити рішення Печерського райсуду щодо арешту рахунків понад 20 ягідних підприємств

Конфедерація вільних профспілок проти підписання нової Генугоди з профспілками і роботодавцями в пропонованій редакції

"Укрсадвинпром" просить адаптувати програму держпідтримки садівництва під ягідні підприємства, розширити перелік виноробних областей

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА