11:51 11.04.2019

Понад половина українців очікують поліпшення ситуації в Україні після виборів президента - опитування "Рейтингу"

1 хв читати

Київ. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 52% українців сподіваються, що ситуація в країні в результаті президентських виборів швидше покращиться, причому після першого туру виборів позитивні очікування українських громадян зросли майже в 1,5 разу.

Згідно з даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", 25% очікують, що ситуація в країні після виборів президента не зміниться, 16% не змогли відповісти, ще 7% очікують погіршення ситуації.

Тих, хто вірить в оптимістичний сценарій розвитку після виборів, більше серед жителів півдня України, серед молодших за віком і серед виборців кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Близько 30% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямі, 55% дотримуються протилежної точки зору.

83% респондентів вважають, що Україні сьогодні потрібні радикальні зміни. Лише 6% хочуть, щоб усе залишалося так, як є, аби не було гірше, а 7% - що краще "повернути так, як було раніше", 4% не змогли відповісти.

Опитування проводилося 5-10 квітня 2019 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами й типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів, особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження - не більше ніж 1,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Новий президент має зберегти та зміцнити міжнародну підтримку України в умовах втоми світу від конфліктів - експерт

На першому міжнародному Noosphere Space Summit 17-18 квітня в Києві обговорять майбутнє світової та української космічної індустрії

Екс-голова "Укрспецекспорту" Бондарчук заявив про плани повернутися в Україну

Значних фальсифікацій у другому турі виборів президента очікують 39% опитаних українців

68% виборців Зеленського голосують проти нинішньої ситуації в Україні, 40% виборців Порошенка голосують більше "проти Путіна" - опитування

Зеленський упевнено перемагає Порошенка в другому турі виборів президента - опитування "Рейтингу"

Опитування "Рейтингу": Зеленського в другому турі виборів готові підтримати 61% українців серед тих, хто має намір голосувати, Порошенка - 24%

Кошти від продажу календаря "Погляд майбутнього" підуть на оздоровлення дітей, батьки яких загинули в боях на Донбасі

"Укрпрофоздоровниця" звернулася зі скаргою до СБУ та Нацполіції на незаконні дії колишнього керівництва санаторію "Жовтень"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА