Інтерфакс-Україна
12:35 11.04.2019

Значних фальсифікацій у другому турі виборів президента очікують 39% опитаних українців

1 хв читати

Київ. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 39% українців вважають, що під час другого туру виборів президента України можуть бути серйозні фальсифікації, 37% очікують незначних фальсифікацій, 14% вважають, що фальсифікацій не буде.

Згідно з даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", оприлюдними на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер, значних фальсифікацій очікують 48% виборців кандидата Володимира Зеленського та 17% виборців нинішнього президента Петра Порошенка.

Найбільше масштабних фальсифікацій на виборах очікують на півдні (51%) та сході (49%) України.

При цьому 82% респондентів не стикалися особисто з фактами підкупу виборців під час цієї президентської виборчої кампанії, 8% стикалися особисто і 9% знають про такі факти від близьких і знайомих.

Опитування проводилося 5-10 квітня 2019 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами й типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів, особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження - не більше ніж 1,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пацієнтські організації просять розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з орфанними захворюваннями

Освітяни заявляють про порушення їх прав низкою останніх ініціатив Міносвіти

У пресцентрі "Інтерфакс-Україна" обговорили ризики для відбудови, інвестклімату і обороноздатністі

Експерти закликають до мілітаризації суспільства та оновлення безпекової архітектури держави

Мережева освіта може стати ключем до розвитку шкіл під час війни - засновниця ліцею ім. Чурюмова

У Києві обговорили проблеми та перспективи реабілітації військових на Київщині

Швейцарія не припиняє гуманітарну допомогу Україні попри глобальну тенденцію до зменшення гуманітарної допомоги у світі

Альянс країнських Організацій Громадянського Суспільства та Платформа гуманітарних неурядових українських організацій залучили близько EUR5,4 млрд для гумдопомоги в Україні

Гуманітарні організації привертають увагу до захисту гумпрацівників через Duty of Care

Відновлення на Київщині потребують 9 тис. об’єктів - директор департаменту регіонального розвитку КОДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА