13:31 13.05.2019

Конфедерація вільних профспілок проти підписання нової Генугоди з профспілками і роботодавцями в пропонованій редакції

1 хв читати

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Конфедерація вільних профспілок України виступає проти підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки в пропонованій редакції.

"Завтра уряд пропонує як роботодавцям, так і профспілкам підписати Генеральну угоду на 2019-2021 роки... Прийняти в такій редакції Генеральну угоду - це одне, а потім усунути всі недоліки - це дуже складно", - сказав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на прес-конференції в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Конфедерація вільних профспілок бачить політичний підтекст у поспішному підписанні цієї угоди і вважає, що її реалізація "завдасть багато шкоди українським найманим працівникам та економіці держави в цілому".

У зв'язку з цим голова Конфедерації вільних профспілок висловив побажання, щоб підписання Генугоди було перенесено для проведення подальших консультацій. "Поки що стара угода є кращою в умовах кризи і війни. Не можна погіршувати соціальне становище людей", - зазначив М.Волинець.

Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, відповідно до закону "Про колективні договори і угоди", укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців і органами виконавчої влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Енергоатом" заборгував "Енергопроекту" понад 25 млн грн за вже виконані роботи - голова інституту

Частка економічних оптимістів серед українців знизилася з січня з 31% до 29,3% - опитування

Соцопитування: Лідерами недовіри громадян України залишаються чиновники, партії, парламент і суди - понад 70%

80% українців вірять у перемогу України, відносна більшість вважає перемогою відновлення кордонів станом на січень 2014 року - опитування

Більшість українців негативно ставиться до ідеї проведення виборів до завершення війни - опитування

54% українців довіряють Зеленському, 50% довіряють президенту як соціальному інституту - опитування

Соцопитування: 33% українців вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 47% - у неправильному

Російська влада систематично проводить політику переселення українців з окупованих територій до РФ - аналітичний звіт

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА