13:31 13.05.2019

Конфедерація вільних профспілок проти підписання нової Генугоди з профспілками і роботодавцями в пропонованій редакції

1 хв читати

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Конфедерація вільних профспілок України виступає проти підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки в пропонованій редакції.

"Завтра уряд пропонує як роботодавцям, так і профспілкам підписати Генеральну угоду на 2019-2021 роки... Прийняти в такій редакції Генеральну угоду - це одне, а потім усунути всі недоліки - це дуже складно", - сказав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на прес-конференції в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Конфедерація вільних профспілок бачить політичний підтекст у поспішному підписанні цієї угоди і вважає, що її реалізація "завдасть багато шкоди українським найманим працівникам та економіці держави в цілому".

У зв'язку з цим голова Конфедерації вільних профспілок висловив побажання, щоб підписання Генугоди було перенесено для проведення подальших консультацій. "Поки що стара угода є кращою в умовах кризи і війни. Не можна погіршувати соціальне становище людей", - зазначив М.Волинець.

Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, відповідно до закону "Про колективні договори і угоди", укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців і органами виконавчої влади.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

46,1% українців виступають за інтеграцію в ЄС, 41,9% - за вступ до НАТО - опитування КМІС

Оптимістичні й песимістичні настрої серед українців щодо ситуації в країні діляться приблизно порівну - опитування КМІС

На парламентських виборах "Слугу народу" підтримали б 29,9% українців, "ОПЗЖ" - 15,8%, "Євросолідарність" - 13,5%, "Батьківщину" - 11,6%, "Силу і честь" - 6,9% - опитування КМІС

На виборах президента за Зеленського проголосували б наразі 40,9% українців, котрі визначилися з вибором, за Порошенка - 15,7% - опитування КМІС

Проголосований ВР закон про внесення базових масел у підакцизні товари знищить виробництва мастильних матеріалів в Україні - представники галузі

"Справа про 43 картини" з'явилася на підставі публікації в одному з видань - адвокат Порошенка

Адвокат щодо виклику Порошенка до ДБР у справі про "прослушку" міжнародних переговорів: за "відосиками" на допити ходити не будемо

Бахматюк упевнений у своїй правоті та безперспективності звернень про його видачу після рішення ВАКС про заочний арешт

"Слузі народу" варто скоріше визначитися з єдиним кандидатом у мери Києва, вважає політолог

Кличко лідирує у симпатіях киян із 42,5%, кандидата від "Слуги народу" можуть підтримати 26,5% - опитування "Соціального моніторингу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА