13:31 13.05.2019

Конфедерація вільних профспілок проти підписання нової Генугоди з профспілками і роботодавцями в пропонованій редакції

1 хв читати

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Конфедерація вільних профспілок України виступає проти підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки в пропонованій редакції.

"Завтра уряд пропонує як роботодавцям, так і профспілкам підписати Генеральну угоду на 2019-2021 роки... Прийняти в такій редакції Генеральну угоду - це одне, а потім усунути всі недоліки - це дуже складно", - сказав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на прес-конференції в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Конфедерація вільних профспілок бачить політичний підтекст у поспішному підписанні цієї угоди і вважає, що її реалізація "завдасть багато шкоди українським найманим працівникам та економіці держави в цілому".

У зв'язку з цим голова Конфедерації вільних профспілок висловив побажання, щоб підписання Генугоди було перенесено для проведення подальших консультацій. "Поки що стара угода є кращою в умовах кризи і війни. Не можна погіршувати соціальне становище людей", - зазначив М.Волинець.

Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, відповідно до закону "Про колективні договори і угоди", укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців і органами виконавчої влади.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українці твердо підтримали б на референдумі вступ до ЄС, і впевнено "провалили" б референдум про відновлення відносин з СНД - соцопитування

Третина українців проголосували б за позаблоковий статус України на відповідному референдумі, не визначилися з позицією трохи менше - соцопитування

Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів у прем'єри у співгромадян - соцопитування

Зеленський - єдиний український політик, до якого позитивно ставиться більш як половина опитаних соціологами громадян

Смешко виступає за посилення покарання за корупцію

"Голос" заявляє про фейкові sms-розсилки стосовно того, що партія не проходить до ВР

У "Голосі" пропонують садити в тюрму на 13-15 років за "сепаратні переговори" з представниками країни-агресора

Смешко: Через дії НКРЕКП кожна українська сім’я втратила приблизно 20 тис.грн

Смешко має намір регулярно звітувати перед виборцями в разі проходження його політсили до ВР

Україна впроваджує електронні товарно-транспортні накладні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА