13:11 16.05.2019

40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% до Путіна - соцопитування

2 хв читати

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% позитивно ставляться до її президента Володимира Путіна, свідчать результати спільного соцопитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи "Рейтинг".

Так, згідно з оприлюдненим у четвер у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" соцдослідженням, 9,2% респондентів заявили, що дуже позитивно ставляться до Росії, 31,4% - швидше позитивно, 31,4% - швидше негативно, 28% - дуже негативно.

Водночас 12,6% опитаних заявили, що позитивно ставляться до Путіна, 65,6% - негативно, 16,6% - нейтрально, 4,7% - не змогли відповісти, 0,4% відповіли, що не знають такого.

Також 53% респондентів відповіли, що позитивно ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка, 11,7% - негативно, 30,5% - нейтрально, 4% - не змогли відповісти, 4% відповіли, що не знають такого.

До президента США Дональда Трампа позитивно ставляться 22,6% опитаних, 21,3% - негативно, 45,9% - нейтрально, 8,5% - не змогли відповісти, 1,6% відповіли, що не знають такого.

Окрім того, 41,3% опитаних відповіли, що позитивно ставляться до канцлера Німеччини Ангели Меркель, 13,5% - негативно, 36,7% - нейтрально, 6,9% - не змогли відповісти, 1,5% відповіли, що не знають такої.

Дослідження проводилося з 30 квітня до 10 травня в 24 областях України та Києві. Загалом було опитано 3 тис. респондентів. Стандартна похибка вибірки не більше ніж 1,83%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Низка громадських активістів побоюються, що ремонт Центрального мосту в Дніпрі, який став предметом парі між Зеленським і Філатовим, буде фіктивним

Під час створення "Слугою народу" однопартійної більшості у ВР для нормальної роботи гілок влади знадобляться досвід і уміння професійних політиків - експерти

Українці твердо підтримали б на референдумі вступ до ЄС, і впевнено "провалили" б референдум про відновлення відносин з СНД - соцопитування

Третина українців проголосували б за позаблоковий статус України на відповідному референдумі, не визначилися з позицією трохи менше - соцопитування

Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів у прем'єри у співгромадян - соцопитування

Зеленський - єдиний український політик, до якого позитивно ставиться більш як половина опитаних соціологами громадян

Смешко виступає за посилення покарання за корупцію

"Голос" заявляє про фейкові sms-розсилки стосовно того, що партія не проходить до ВР

У "Голосі" пропонують садити в тюрму на 13-15 років за "сепаратні переговори" з представниками країни-агресора

Смешко: Через дії НКРЕКП кожна українська сім’я втратила приблизно 20 тис.грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА