13:11 16.05.2019

40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% до Путіна - соцопитування

2 хв читати

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 40,3% українців позитивно ставляться до Росії та 12,6% позитивно ставляться до її президента Володимира Путіна, свідчать результати спільного соцопитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи "Рейтинг".

Так, згідно з оприлюдненим у четвер у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" соцдослідженням, 9,2% респондентів заявили, що дуже позитивно ставляться до Росії, 31,4% - швидше позитивно, 31,4% - швидше негативно, 28% - дуже негативно.

Водночас 12,6% опитаних заявили, що позитивно ставляться до Путіна, 65,6% - негативно, 16,6% - нейтрально, 4,7% - не змогли відповісти, 0,4% відповіли, що не знають такого.

Також 53% респондентів відповіли, що позитивно ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка, 11,7% - негативно, 30,5% - нейтрально, 4% - не змогли відповісти, 4% відповіли, що не знають такого.

До президента США Дональда Трампа позитивно ставляться 22,6% опитаних, 21,3% - негативно, 45,9% - нейтрально, 8,5% - не змогли відповісти, 1,6% відповіли, що не знають такого.

Окрім того, 41,3% опитаних відповіли, що позитивно ставляться до канцлера Німеччини Ангели Меркель, 13,5% - негативно, 36,7% - нейтрально, 6,9% - не змогли відповісти, 1,5% відповіли, що не знають такої.

Дослідження проводилося з 30 квітня до 10 травня в 24 областях України та Києві. Загалом було опитано 3 тис. респондентів. Стандартна похибка вибірки не більше ніж 1,83%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Правозахисники надали звіт про переслідування активістів у Криму, звернулися до міжнародної спільноти та прокурора МКС

"Прозорро.Продажі" може забезпечити прозорі механізми реалізації майна боржників згідно з новим Кодексом з процедур банкрутства - Нефьодов

Три чверті українців підтримують прямі переговори президента України з РФ для відновлення миру на Донбасі - опитування

Понад третина українців очікують, що здатність Зеленського справлятися з керівництвом країною з'ясується через рік, - опитування

Прохідний бар'єр до ВР долають 4 партії - соцопитування

"Укрсадпром" і "Ягідництво України" мають намір оскаржити рішення Печерського райсуду щодо арешту рахунків понад 20 ягідних підприємств

Конфедерація вільних профспілок проти підписання нової Генугоди з профспілками і роботодавцями в пропонованій редакції

"Укрсадвинпром" просить адаптувати програму держпідтримки садівництва під ягідні підприємства, розширити перелік виноробних областей

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Новий президент має зберегти та зміцнити міжнародну підтримку України в умовах втоми світу від конфліктів - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА