13:08 23.05.2019

До ВР можуть пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", БПП "Солідарність" і "Батьківщина" - опитування

3 хв читати

(додано текст після 3-го абзацу)

Київ. 23 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчої неділі, то до парламенту за 5-відсотковим бар'єром могли би пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", Блок Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Батьківщина". Про це свідчать результати ролінгового дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка.

Згідно з оприлюдненими в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер даними, партію "Слуга народу" готові підтримати 29,5% з усіх опитаних, "Опозиційну платформу - За життя" - 8,3%, Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 7,3%, ВО "Батьківщина" - 7,1%.

Партія "Сила і честь" Ігоря Смешка набрала б 4,2%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,2%.

Серед тих, хто визначився з вибором (1 тис. 591 респондент), за партію "Слуга народу" проголосували б 39,9% з усіх опитаних, за "Опозиційну платформу - За життя" - 11,2%, Блок Петра Порошенка "Солідарність" набирає 9,9%, ВО "Батьківщина" - 9,6%, партія "Сила і честь" Ігоря Смешка - 5,7%. Високі шанси подолати прохідний бар'єр і в партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, за яку проголосували б 4,3% тих, хто визначився з вибором.

За партію "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку" проголосували б 3,2% тих, хто визначився з вибором, за партію Святослава Вакарчука - 3%, за Радикальну партію Олега Ляшка - 2,8%. Об'єднання "Самопоміч" підтримали б 2%, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" -1,9%, партію Володимира Гройсмана - 1,4%, "Громадянську платформу Надії Савченко" - 1,2%, Аграрну партію - 1,1%. Решту партій не готові підтримати більше ніж 0,5% опитаних.

Партія "Слуга народу" має найбільшу підтримку на півдні країни (58,7% серед тих, хто визначився з вибором), однакову в центрі та на сході країни, нижчу на Донбасі й найнижчу на заході України (29,9%).

Партію "Опозиційна платформа - За життя" готові підтримати 37,7% респондентів, які визначилися, на Донбасі та 22,1% на сході, при тому значно менше в інших регіонах. Блок Петра Порошенка Солідарність", навпаки, має досить високу підтримку на заході (15,7%) і в центрі (11,9%) країни та значно нижчу в інших регіонах.

У ВО "Батьківщина" порівняно рівномірна підтримка (8,4-11,2%) майже в усіх регіонах, крім Донбасу, де за неї проголосували б менше ніж 1% тих, хто визначився з вибором. У партії "Сила і честь" найбільша підтримка в центрі країни (8,2%), значно нижча на сході, в інших регіонах вона в межах 2,3-2,8%.

"Громадянську позицію" з великим відривом підтримують на заході України (12,3%), в інших регіонах менше ніж 4%, на Донбасі відзначається нульова підтримка політсили.

Ролінговое дослідження передбачає проведення основного опитування і періодичних (похвильових) оновлень бази даних опитування шляхом заміни частини анкет на новіші. Хвиля ролінгу - часовий проміжок збору нових даних для оновлення бази. Кожна хвиля реалізується на однакових за своїми параметрами вибірках респондентів, при цьому самі респонденти у вибірці щоразу нові. Вибірка кожної хвилі ролінгу є зменшеною копією загальної вибірки.

Під час основного опитування 15-19 травня було опитано 2 тис. 121 респондента віком від 18 років з 24 областей і Києва, вибірка репрезентативна за статтю, віком і типом населених пунктів. Похибка вибірки 1,2-2,2%.

Під час першої хвилі ролінгу 24-31 травня було замінено 250 анкет. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дочка кримськотатарського активіста Бекірова закликає боротися за звільнення всіх незаконно затриманих у Криму

Національна стратегія розвитку eHealth необхідна для реалізації "держави у смартфоні"

Пілот у Полтавській області з реформи стаціонарної медичної допомоги працює успішно

Асоціація "ЕСО здоров'я України" запускає програму для ефективного управління медичними закладами

У "Голосі" пропонують ліквідувати департамент "К" і захисту економіки, а також скоротити штат СБУ в рамках реформи спецслужби

Володимир-Волинська птахофабрика закликає приєднатися до петиції про заборону використання антибіотиків у сільському господарстві

Депутатам нової Верховної Ради запропонували електронного помічника - чат-бота для майбутніх нардепів

Голова Ортодоксальної єврейської торговельної палати просить Зеленського очистити Умань від корупції та посприяти будівництву синагоги

В Україні видадуть книгу про умисних і серійних убивць

Позитивний ефект від 2Д-кодування перевищить витрати на його впровадження - експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА