Інтерфакс-Україна
16:02 12.06.2019

Громадські організації Донбасу виступають за створення онлайн-платформи для проектів із розвитку постраждалих територій

1 хв читати

Київ. 12 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Громадські організації Донецької та Луганської областей пропонують створити онлайн-платформу для проектів із розвитку територій, що постраждали внаслідок воєнних дій.

"Ми пропонуємо платформу, на якій розміщуватимуться проекти, а донори прийматимуть рішення, які з них фінансувати", - сказав голова громадської спілки "Міжнародна асоціація "Євростратегія" Леонід Ігнатьєв на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

За його словами, онлайн-платформа допоможе інвесторам і донорам зорієнтуватися в запропонованих проектах.

Ігнатьєв зазначив, що проекти пропонуватимуть територіальні громади. "Наразі вони готують перші соціальні проекти", - сказав він.

За словами голови громадської спілки "Рада соціального інвестування" Сергія Судніка, платформа допоможе залучити кошти на соціальні проекти для вирішення системних проблем.

"Ми говоримо насамперед про надійний, прозорий інструмент", - сказав Суднік, наголосивши, що Рада соціального інвестування має намір адмініструвати цю платформу.

"Цей проект є одним із найважливіших для України і для територій, які постраждали внаслідок конфлікту", - сказала президент громадської організації "Конгрес жінок світу" Тетяна Щербак.

Вона повідомила, що громадськість звертається до президента України Володимира Зеленського з проханням підтримати цю ініціативу.

"Ми звертаємося сьогодні до пана президента з проханням підтримати цю ініціативу, просимо визначити відповідальних осіб, створити необхідні умови для його реалізації та просимо звернутися до міжнародних донорських організацій на підтримку цієї ініціативи", - сказала Щербак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА