12:44 25.06.2019

До ВР проходять п'ять партій - загальнонаціональне соцопитування

2 хв читати

(Розширена)

Київ. 25 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - До Верховної Ради проходять п'ять політичних партій, свідчать результати загальнонаціонального опитування населення, проведеного з 13 до 21 червня Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром "Соціальний моніторинг".

Згідно з оприлюдненими у вівторок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" результатами соцдослідження, партія "Слуга народу" має підтримку 45,3% респондентів серед тих, хто визначився зі своїм вибором і братиме участь у голосуванні на парламентських виборах (або 35,1% серед усіх опитаних).

За "Опозиційну платформу - За життя" готові проголосувати 12,1% опитаних (або 9,3% серед усіх респондентів), за ВО "Батьківщина" - 8,8% (або 6,8%), за "Європейську солідарність", - 8,4% (або 6,5%), партію "Голос" - 6,8% респондентів (або 5,3% респондентів).

При цьому до 5-відсотковго прохідного бар'єра наближаються партія "Громадянська позиція", за яку готові віддати свої голоси 4,5% респондентів із тих, хто визначився зі своїм вибором і братиме участь у голосуванні (або 3,5% серед усіх опитаних) , а також партія "Сила і честь" з підтримкою в 4,4% (або 3,4% серед усіх опитаних).

Крім того, за Радикальну партію готові віддати свої голоси 3% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором (або 2,3% від усіх опитаних), ВО "Свобода" - 1,7% (або 1,3%), "Українську стратегію" - 1,2% (або 0,9%), партії "Об'єднання "Самопоміч" та "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку" набирають по 0,9% (або по 0,7% від усіх респондентів), решта партій мають підтримку в пів відсотка або менше.

Водночас не визначилися з відповіддю 12,9% респондентів (або 13% з усіх опитаних).

Згідно з результатами дослідження, задекларували готовність взяти участь у голосуванні на позачергових виборах до Верховної Ради України від 21 липня 2019 р. 78,5% респондентів, що мають право голосу.

При цьому з урахуванням понижувального коефіцієнта, введеного соціологами на основі відповідей на участь у виборах президента в 1,19 і понижувального коефіцієнта в умовах перебування не за місцем реєстрації в 1,1, прогнозований рівень участі в голосуванні на позачергових виборах до Верховної Ради становить 50-60% серед громадян України, що мають право голосу (а середня оцінка соціологів - 55%).

Загальнонаціональне опитування населення проводилося Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром "Соціальний моніторинг" методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Польовий етап опитування проводився з 13 до 19 червня 2019 р. Вибіркова сукупність репрезентативна за віком (населення від 18 років і старше), статтю, типом населеного пункту та регіону; обсяг вибіркової сукупності: 3000 респондентів, стандартне відхилення +/-1,8%; рівень кооперації респондентів хвиля 51%

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Звільнення від РРО призведе до тінізації частини аптечного ринку - думка

UkraineInvest представив "інвестиційний путівник" із 60 об'єктами

Комісія з питань захисту бізнесу проведе засідання в жовтні-2020 - UkraineInvest

Результат місцевих виборів в Україні вплине на долю Кабміну і конституційного законопроекту щодо децентралізації - думка

Пандемія COVID-19 може вплинути на зниження явки на місцевих виборах і стати технологією зриву виборів на деяких виборчих дільницях - експерти

Експерти застерігають від маніпуляцій соціологією напередодні місцевих виборів в Україні

Галузь ВДЕ розраховує на виграш справи в КС про визнання неконституційними "зелених" тарифів

Нардеп Деркач знову стверджує про зовнішнє управління Україною з боку США і про пов'язану з цим корупцію

Труханов лідирує у виборчих перегонах за крісло мера Одеси - соцопитування КМІС

Адвокати Порошенка очікують активізації розслідування справ щодо "Ленінської кузні" та "Прямого" каналу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА