13:48 04.07.2019

Оновлений сайт "Соціологічної асоціації України" дасть громадянам можливість правильно трактувати соціологічні дослідження, заявляє її президент

2 хв читати

Київ. 4 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Оновлений сайт Всеукраїнської громадської організації "Соціологічна асоціація України" презентовано в Києві.

"Ми пропонуємо сьогодні новий сайт нашої асоціації, який буде зручним інструментом комунікації з суспільством", - повідомив президент "Соціологічної асоціації України" Віль Бакіров на презентації сайту в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

За його словами, серед рубрик сайту - дослідження, електоральні опитування, "які так приваблюють ЗМІ та громадськість", думки експертів, база даних.

Бакіров зазначив, що робота над структурою сайту ще триває. "Він не до кінця наповнений, якісь речі уточнюватимуться, його ще треба робити функціональнішим, змістовнішим і цікавішим, але головне - він уже є і з учорашнього дня існує в інтернет-просторі", - наголосив президент асоціації.

Бакіров зазначив, що на сайті представлено дослідження авторитетних соціологічних служб, які раніше треба було шукати користувачам на різних ресурсах.

Він звернув увагу, що це тим більш актуально і важливо, оскільки в період виборчих кампаній виникає безліч псевдо-соціологічних служб, "міфічних" агентств, "які ніколи нічого спільного не мали із соціологією", але напередодні виборів починають публікувати фейкові дані, які люди не завжди здатні ідентифікувати.

Бакіров наголосив, що, "на жаль, загальна культура нашого суспільства не дає змоги адекватно читати ті чи інші соціологічні результати", і тому одна з цілей сайту - підвищити, зокрема, і культурний рівень громадян, допомогти їм правильно читати і розуміти соціологічні дослідження, які є частиною світової культури".

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" запустив конкурс грантів на 5 млн грн "Енергія розвитку" для територіальних громад

Молодь має дивитися в лінзи мікроскопа, а не в лінзи оптичного прицілу направленої на Україну зброї - директор Фонду "Відкрита політика"

Захист Микитася заявляє про політичне підґрунтя кримінального переслідування

"Лекхім" планує зареєструвати в Україні вакцину від COVID-19 компанії Sinovac до 5 лютого

Картоплесховища України фактично порожні - УАВК

В Україні простоюють чотири із шести крохмальних заводів і всі виробництва картопляного пюре

Виробники картоплі озвучили основні виклики сезону-2021

В Україні збанкрутували чотири з шести крохмальних заводи і всі підприємства з виробництва картопляного пюре

"ОПЗЖ" випереджає "Слугу народу" за електоральною підтримкою - опитування "Української соціологічної групи"

Основною ціллю законопроекту про територіальну оборону є створення окремого від ЗСУ військового формування - заступник секретаря РНБО Кривонос

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА