13:48 04.07.2019

Оновлений сайт "Соціологічної асоціації України" дасть громадянам можливість правильно трактувати соціологічні дослідження, заявляє її президент

2 хв читати

Київ. 4 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Оновлений сайт Всеукраїнської громадської організації "Соціологічна асоціація України" презентовано в Києві.

"Ми пропонуємо сьогодні новий сайт нашої асоціації, який буде зручним інструментом комунікації з суспільством", - повідомив президент "Соціологічної асоціації України" Віль Бакіров на презентації сайту в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

За його словами, серед рубрик сайту - дослідження, електоральні опитування, "які так приваблюють ЗМІ та громадськість", думки експертів, база даних.

Бакіров зазначив, що робота над структурою сайту ще триває. "Він не до кінця наповнений, якісь речі уточнюватимуться, його ще треба робити функціональнішим, змістовнішим і цікавішим, але головне - він уже є і з учорашнього дня існує в інтернет-просторі", - наголосив президент асоціації.

Бакіров зазначив, що на сайті представлено дослідження авторитетних соціологічних служб, які раніше треба було шукати користувачам на різних ресурсах.

Він звернув увагу, що це тим більш актуально і важливо, оскільки в період виборчих кампаній виникає безліч псевдо-соціологічних служб, "міфічних" агентств, "які ніколи нічого спільного не мали із соціологією", але напередодні виборів починають публікувати фейкові дані, які люди не завжди здатні ідентифікувати.

Бакіров наголосив, що, "на жаль, загальна культура нашого суспільства не дає змоги адекватно читати ті чи інші соціологічні результати", і тому одна з цілей сайту - підвищити, зокрема, і культурний рівень громадян, допомогти їм правильно читати і розуміти соціологічні дослідження, які є частиною світової культури".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Справа про побиття до смерті літньої жінки сином екскерівника Рівненської АЕС має бути доведена до кінця у найкоротший термін - адвокат Олександр Василенко

Більшість медспеціалістів, які виїхали за кордон, повернулася і продовжує роботу – експерти

Асоціації виробників закликають запровадити мораторій на підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення

У Києві презентували книжку "Поезія без укриття" з віршами, написаними в перший місяць повномасштабного вторгнення РФ

Диджитал-інструмент "Карта руйнувань" оприлюднив дані 1500 постраждалих через війну об'єктів в Україні

"Реєстр руйнувань" буде запущено в червні – заступник міністра інфраструктури

Травми репродуктивної системи становлять до 5-6% поранень військовослужбовців - експерти

Собівартість будівництва житла за проєктом "Байден" становитиме $750/кв. м – Академія будівництва України

Блокування на розрахункових рахунках Мегабанку близько 0,5 млрд грн коштів "Укренергомашин" може зірвати модернізацію ДніпроГЕС - Суботін

Надходження на коррахунок Мегабанку з початку війни становлять 1,2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА