Інтерфакс-Україна
11:08 05.07.2019

Ризики зриву виборів до ВР через рішення суду про пережеребкування партій досить серйозні - КВУ

1 хв читати

Київ. 5 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Рішення Шостого апеляційного адміністративного суду про проведення Центральною виборчою комісією повторного жеребкування партій на позачергових виборах до Верховної Ради ставить під загрозу проведення виборів, вважає генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

"У разі якщо буде негативний висновок Верховного Суду, у нас досить серйозні проблеми, включно із загрозою зриву виборчого процесу. Я не перебільшую - ризики досить серйозні", - повідомив Кошель на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю в Києві.

Він нагадав, що надруковано вже понад п'ять мільйонів бюлетенів та існують проблеми з резервом паперу на поліграфкомбінаті "Україна", де їх друкують.

"Є великі сумніви, що за 16 днів (що залишилися до дня голосування - ІФ) можна надрукувати таку кількість виборчих бюлетенів. На це потрібні додаткові кошти, які не передбачені чинним законодавством", - зазначив Кошель.

У четвер стало відомо, що Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення провести повторне жеребкування партій. Про це повідомила громадянська мережа "Опора" на своїй сторінці в соцмережі Facebook із посиланням на голову Центральної виборчої комісії Тетяну Сліпачук, яка також заявила, що ЦВК оскаржуватиме рішення суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

"Шериф-Розмінування" навчає саперів працювати з роботизованими "помічниками сапера"

В Україні презентували дистанційний руйнівник для безпечного та дешевшого знищення вибухонебезпечних предметів

В Україні запустили виробництво "Помічника сапера" – першого індивідуального роботизованого комплексу для розмінування

Індекс економічної безпеки України в 2025р знизився з 35,2 до 33,4 пунктів зі 100 можливих – дослідження

Міжнародний інститут свободи представив Індекс економічної безпеки 2025: Україна залишається у "помаранчевій зоні" ризиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА