12:33 08.07.2019

Сім партій мають шанси пройти до ВР - опитування

2 хв читати

Київ. 8 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і "Голос", свідчать результати ролінгового дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок даними, "Слугу народу" готові підтримати 41,6% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме, "Опозиційну платформу - За життя" - 13,7%, "Європейську солідарність" - 8,5%, ВО "Батьківщина" - 7,7%, "Голос" - 7,5% опитаних.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар'єр у 5% партія "Громадянська позиція" з підтримкою 3,4% голосів і "Опозиційний блок - партія миру і розвитку" - 2,9% респондентів.

Разом із тим, Партію Шарія готові підтримати 2,6% тих, хто визначився і має намір голосувати, партію "Сила і честь" - 2,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка готові голосувати 2,2%, ВО "Свобода" набирає 2% підтримки,"Об'єднання "Самопоміч" готові підтримати 1,4% виборців, "Українська стратегія Гройсмана" отримує 1,1% підтримки.

Решта партій набрали б менш як 1% голосів респондентів.

Якби парламентські вибори проходили найближчої неділі, то 53,6% опитаних заявили, що точно мають намір голосувати, а 30,8% - швидше мають намір голосувати. 8,2% точно не голосуватимуть і ще 3,8% швидше не голосуватимуть.

Ролінгове дослідження передбачає проведення основного опитування і періодичних (похвильових) оновлень бази даних опитування шляхом заміни частини анкет на новіші. Хвиля ролінгу - часовий проміжок збору нових даних для оновлення бази. Кожна хвиля реалізується на однакових за своїми параметрами вибірках респондентів, при цьому самі респонденти у вибірці щоразу нові. Вибірка кожної хвилі ролінгу є зменшеною копією загальної вибірки.

Під час основного опитування 15-19 травня було опитано 2 тис. 121 респондента віком від 18 років із 24 областей та Києва, вибірка репрезентативна за статтю, віком і типом населених пунктів. Похибка вибірки 1,2-2,2%. Під час першої хвилі ролінгу 20-23 травня було замінено 250 анкет. Під час другої хвилі 24-31 травня замінено 250 анкет. Під час третьої хвилі 1-7 червня - 1000 анкет. Під час четвертої хвилі 8-14 червня - 1000 анкет, під час п'ятої - 15-21 червня - також 1000 анкет, шостої - 22-27 червня - також 1000 анкет.

Це опитування представляє сьому хвилю (28 червня-4 липня), кількість анкет - 1000.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український дім у Давосі планує чергове розширення на ВЕФ-2021

Правозахисники заявляють, що Міграційна служба упереджена до членів "Хізб ут-Тахрір" і нікому не надає статусу біженців

Єдину державну інформсистему трансплантації розроблено, вона готова до запуску - розробник

ВГО "Земляцтво - рідний Донбас" створена для допомоги в досягненні миру на Донбасі, його реінтеграції та відновлення - Бахтеєва

Підтвердження канадськими експертами ідентичності голосу Труби на записах доводить політичний характер переслідувань Порошенка - адвокат

Призначення екс-адвоката Януковича першим заступником директора ДБР може нівелювати суди у "справах Майдану" - депутат Сюмар

Керівництво "Київметробуду" готове співпрацювати з правоохоронними органами для продовження будівництва метро на Виноградар

Філарет вимагає від Вселенського патріарха повернути оригінал постанови собору УПЦ-КП від 15 грудня 2018 року

За рік ультраправі вчинили 137 актів насильства - результати моніторингу

Терміни запуску метро на Виноградар відкладаються на рік - голова наглядової ради "Київметробуду"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА