16:00 09.07.2019

Шість політсил можуть пройти до ВР - опитування

1 хв читати

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність", "Голос" і "Сила і честь", свідчать результати опитування Українського інституту вивчення громадської думки.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок даними, партію "Слуга народу" готові підтримати 37,8% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме; "Опозиційну платформу - За життя" - 13,1%, ВО "Батьківщина" - 8,4%, "Європейську солідарність" - 6,8%, "Голос" - 6% опитаних, партію "Сила і честь" - 5,6%.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар'єр у 5% "Радикальна партія Олега Ляшка" - 3,7%, "Українська стратегія Гройсмана" - 3,5%, "Громадянська позиція" з підтримкою 3,4% голосів та "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку" з підтримкою 3,3% респондентів.

Крім того, українці готові підтримати ВО "Свобода" - 3,2%, "Аграрну партію" - 3,1% та "Об'єднання "Самопоміч" - 2,1%.

Опитування було проведено Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 до 7 липня. Загалом опитано 2012 респондентів методом face to face. Статистична похибка становить 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

Дві третини українців підтримують довгострокове збільшення фінансування безпеки та оборони - соцопитування

Результати другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Київська організація Червоного хреста звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з порушеннями в Печерській організації після відповідного звернення на інформлінію - голова міськорганізації

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА