16:52 09.07.2019

Асоціація ОТГ і асоціація "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" підписали меморандум про співпрацю

1 хв читати

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Асоціація об'єднаних територіальних громад (ОТГ) і Асоціація українських регіонів "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" підписали меморандум про співпрацю.

"Членами асоціації "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" є громади всіх рівнів, і дуже важливо сьогодні стратегічно співпрацювати саме з Асоціацією ОТГ, оскільки це єдиний конструктивний шлях взаємодії", - сказав на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна" голова асоціації "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" Юрій Маслов.

Він зазначив, що його асоціація об'єднує чотири області за географічною ознакою: Одеська область має прямий кордон із Дунаєм і три українські області є членами Дунайської стратегії за басейнами Прута й Тиси: Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька області.

"Це два субрегіони: Верхній Дунай і Нижній Дунай, і надзвичайно важливо налагодити між ними взаємодію", - зазначив він.

Маслов наголосив, що асоціація накопичила чималий досвід із залучення різних фінансових механізмів транскордонної допомоги. Зокрема, під егідою асоціації здійснено успішну імплементацію низки проектів за операційною програмою ЄС "Україна, Румунія, Молдова", реалізовуються проекти за операційними програмами ЄС "Україна - Молдова", "Україна - Румунія" та "Чорне море".

Виконавчий директор Асоціації ОТГ Валентина Полтавець зазначила, що цей меморандум про співпрацю є значною подією на шляху до децентралізації громад і можливістю спільними зусиллями сприяти економічному зростанню всього Дунайського регіону.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відсутність домовленостей Байдена та Путіна щодо України - краще, ніж домовленості на користь Росії, - політолог

Постковідну реабілітацію необхідно розпочинати ще під час хвороби - думка

Правозахисники вимагають виключення деяких людей, яких вважають помилково внесеними до санкційних списків рішенням РНБО від 14 травня 2021 року

Майже половина українців користуються українською мовою в побуті - опитування

До ВР точно проходять "Слуга народу", "ОПЗЖ", "ЄС", "Батьківщина" - опитування

"Голос" планує 14 червня зареєструвати у ВР пакет законопроектів для боротьби з олігархами

Байден і Путін у Женеві домовлятимуться про правила конфронтації США та РФ, зокрема стосовно України - політологи

У столиці створили "Рух ветеранів Києва"

Держбанки не готові фінансувати ВДЕ-генерацію за "зеленим" тарифом до врегулювання ситуації з платежами

Можливості безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій України мають опрацьовувати суспільство й держава вже сьогодні - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА