16:52 09.07.2019

Асоціація ОТГ і асоціація "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" підписали меморандум про співпрацю

1 хв читати

Київ. 9 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Асоціація об'єднаних територіальних громад (ОТГ) і Асоціація українських регіонів "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" підписали меморандум про співпрацю.

"Членами асоціації "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" є громади всіх рівнів, і дуже важливо сьогодні стратегічно співпрацювати саме з Асоціацією ОТГ, оскільки це єдиний конструктивний шлях взаємодії", - сказав на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна" голова асоціації "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" Юрій Маслов.

Він зазначив, що його асоціація об'єднує чотири області за географічною ознакою: Одеська область має прямий кордон із Дунаєм і три українські області є членами Дунайської стратегії за басейнами Прута й Тиси: Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька області.

"Це два субрегіони: Верхній Дунай і Нижній Дунай, і надзвичайно важливо налагодити між ними взаємодію", - зазначив він.

Маслов наголосив, що асоціація накопичила чималий досвід із залучення різних фінансових механізмів транскордонної допомоги. Зокрема, під егідою асоціації здійснено успішну імплементацію низки проектів за операційною програмою ЄС "Україна, Румунія, Молдова", реалізовуються проекти за операційними програмами ЄС "Україна - Молдова", "Україна - Румунія" та "Чорне море".

Виконавчий директор Асоціації ОТГ Валентина Полтавець зазначила, що цей меморандум про співпрацю є значною подією на шляху до децентралізації громад і можливістю спільними зусиллями сприяти економічному зростанню всього Дунайського регіону.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дочка кримськотатарського активіста Бекірова закликає боротися за звільнення всіх незаконно затриманих у Криму

Національна стратегія розвитку eHealth необхідна для реалізації "держави у смартфоні"

Пілот у Полтавській області з реформи стаціонарної медичної допомоги працює успішно

Асоціація "ЕСО здоров'я України" запускає програму для ефективного управління медичними закладами

У "Голосі" пропонують ліквідувати департамент "К" і захисту економіки, а також скоротити штат СБУ в рамках реформи спецслужби

Володимир-Волинська птахофабрика закликає приєднатися до петиції про заборону використання антибіотиків у сільському господарстві

Депутатам нової Верховної Ради запропонували електронного помічника - чат-бота для майбутніх нардепів

Голова Ортодоксальної єврейської торговельної палати просить Зеленського очистити Умань від корупції та посприяти будівництву синагоги

В Україні видадуть книгу про умисних і серійних убивць

Позитивний ефект від 2Д-кодування перевищить витрати на його впровадження - експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА