15:38 05.02.2020

ENSOF запускає конкурс ідей для шкільного обладнання "Атмосферна освіта"

2 хв читати

Компанія-розробник освітніх технологій ENSOF, один із найбільших українських розробників і виробників продуктів для STEАM та інклюзивної освіти, оголосила конкурс ідей для створення продуктів атмосферної дидактики  ̶  "Атмосферна освіта".

Мета конкурсу – знайти ідеї, які допоможуть зробити навчання у школі більш прикладним та інтерактивним. Автори ідей, які буде взято у розробки, отримають грошову винагороду у розмірі 15 тис грн.   

"Українська освіта перебуває у стані пошуку рішень того, як зробити навчання більш інтерактивним, зацікавити сучасного учня та утримувати його увагу впродовж уроку на належному рівні. Власне, це стало причиною створення нашою компанією концепту "Атмосферної освіти", яким також було  названо і відповідний конкурс, який, до того ж, проводиться вперше в Україні. Суть даного концепту полягає у створені пізнавального та практичного навчального середовища, у якому учні та вчителі взаємодіють за рахунок інтерактивних технологій та дидактичних матеріалів, а також досліджують природні явища",  ̶  зазначив співзасновник компанії ENSOF Святослав Серебрянський.  

"В Україні є багато професійних освітян, та і власне активних громадян, які мають ідеї щодо покращення освіти та створення продуктів, за допомогою яких можна наочно та просто пояснити складні природничі явища, які зараз доводиться вивчати тільки за підручниками. Та, на жаль, не у всіх них є можливість це реалізувати з різних причин, зокрема і фінансових. Тому головна місія нашого конкурсу – знайти таких людей і надати їм підтримку в реалізації ідей. Щоб взяти учать у конкурсі достатньо заповнити електронну форму, яка є на нашій facebook-сторінці та коротко описати суть своєї ідеї. Наш конкурс має 2 особливості. Він необмежений у часі та не має фіксованої кількості переможців. Кожен, хто запропонує ідею, яку можна реалізувати – отримає грошову винагороду",  ̶  зауважив генеральний директор компанії ENSOF Максим Даценко.

"Конкурс *Атмосферна освіта* має на меті підтримати ідеї по створенню продуктів з навчальної дидактики. Це інтерактивні практичні матеріали, за допомогою яких учень може краще засвоїти природничі науки не через "суху" теорію, а шляхом цікавого, простого та ігрового формату подачі інформації.  Якщо коротко – це матеріали, які учень може потримати в руках та взаємодіяти з ними у ході навчання, а також розібрати і експериментувати. Даний конкурс існує в межах міжнародного освітнього hands-on підходу, щоб відповідати світовим вимогам та допомагати дітям пізнавати науку "через руки",  ̶  наголосив керівник R&D департаменту компанії ENSOF Олександр Дорош.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український фармринок у 2020 році зріс на 13% - експерти

У Києві презентували Центр координації соцдопомоги Вітольда Фокіна

Понад половина українців готові вакцинуватися, якщо повірять ефективності вакцини

За Зеленського готові знову голосувати 29% опитаних українців

Більшість українців вважають розвиток подій у країні неправильним - соцопитування

Половина населення України не готова вакцинуватися від COVID-19 - соцопитування

В Україні запускають експертну платформу для допомоги містам у реалізації великих інфраструктурних проектів

Глава "Глуско Україна" очікує тривалого простою роботи АЗС Glusco

Рішення про санкції не повинні використовуватися для переслідування політичних і громадських діячів - заява колишніх політв'язнів

Друкувати книжку на принтері невигідно, тому нелогічно стягувати авторський збір з імпортера принтера - спілка українських підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА