16:40 29.07.2020

Підлісецький закликав розслідувати конфлікт інтересів в екс-керівництва "Укренерго" напередодні рішення про призначення голови компанії

2 хв читати

Київ. 29 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Екс-народний депутат і член наглядової ради НЕК "Укренерго" Лев Підлісецький закликав розслідувати потенційний конфлікт інтересів в частині укладення підрядів у колишнього керівництва компанії напередодні прийняття рішення про призначення голови правління системного оператора.

"Представники команди, яка має підтверджений конфлікт інтересів, не можуть бути кандидатами або можливими переможцями конкурсу", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За словами Підлісецького, підозри на конфлікт інтересів стосовно екс-глави НЕК Всеволода Ковальчука і екс-начальника департаменту безпеки Сергія Тоцького містяться у конфіденційному звіті аудиторської компанії KPMG.

При цьому в конкурсі на посаду голови правління НЕК на фінальному етапі претендують п'ятеро людей, зокрема двоє нинішніх членів правління компанії, які працювали під керівництвом Ковальчука.

Підлісецький також уточнив, що за наказом міністра фінансів його без пояснень звільнено з посади члена наглядової ради НЕК з 24 липня, а екс-заступник міністра фінансів Юрій Гелетій, який перейшов на посаду заступника голови Національного банку, вже подав заяву про звільнення з НР НЕК.

У зв'язку з цим представництво держави в наглядовій раді "Укренерго", яка найближчим часом має визначити керівника компанії, складається лише з одного члена, при чотирьох незалежних.

"Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК належить державі в особі Міністерства фінансів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

Зеленський очолює президентський рейтинг із 28% - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА