12:58 18.08.2020

Слугу народу" на парламентських виборах готові підтримати 25,5% українців - опитування

2 хв читати

Київ. 18 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - П'ять політичних партій проходять до парламенту, якби вибори відбувалися найближчої неділі - "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", Партія Шарія.

Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного компанією ТОВ "Роботизовані телесистеми" 13-16 серпня 2020 року і презентовані у вівторок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

Серед тих, хто візьме участь у голосуванні й визначився з вибором, "Слугу народу" на виборах до Верховної Ради готові підтримати 25,5% респондентів, "ОПЗЖ" - 22,1%, "Європейську солідарність" - 16,9%, "Батьківщину" - 7,4%, Партію Шарія - 5,5%.

У партії "Сила і честь" підтримка становить 3,1%, у Радикальної партії Олега Ляшка - 2,5%. За інші партії готові проголосувати менше ніж 1,6% респондентів. За партії, незазначені в списку для опитування, готові проголосувати 8,8% опитаних.

Як повідомив директор компанії ТОВ "Роботизовані телесистеми" Антон Соколов, згідно з дослідженням, 47,6% опитаних абсолютно впевнені, що підуть голосувати, якщо вибори до Верховної Ради відбуватимуться найближчим часом; 19,9% швидше підуть на вибори; скоріше не підуть на вибори 3% виборців; абсолютно впевнені, що не підуть 17,4%; не змогли відповісти 7,8% і відмовилися відповідати на запитання 4,3% респондентів.

Під час дослідження було опитано 3000 респондентів віком 18+ у всіх областях України, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Опитування проводилося методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової генерації мобільних телефонних номерів. Статистична похибка дослідження становить +/- 2,5%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Абсолютна більшість українців виступає проти продажу землі та за референдум - соціологи

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА