Інтерфакс-Україна
13:31 22.09.2020

Комісія з питань захисту бізнесу проведе засідання в жовтні-2020 - UkraineInvest

1 хв читати

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Комісія з питань захисту бізнесу проведе засідання у жовтні цього року, повідомив виконавчий директор Офісу UkraineInvest Сергій Цівкач.

 

"Відновлює свою роботу Комісія з питань захисту бізнесу та вдосконалення інвестиційного клімату в Україні під головуванням прем'єр-міністра України. Ми плануємо перше засідання цієї комісії вже в жовтні 2020 року", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Він додав, що питання інвестицій потребує, зокрема, вдосконалення регуляторної політики, й відповідна робота, і офісу, і уряду, триває.

"Уряд і ми з усіма стейкхолдерами працюємо і над вирішенням питань, і над удосконаленням регуляторної політики, і над залученням прямих іноземних інвестицій", - зазначив Цівкач.

Нині UkraineInvest працює над 46 інвестиційними проектами, уточнив виконавчий директор офісу.

"За період 2020-2022 років, це я кажу про мінімальні цифри зараз, ми передбачаємо залучення $2,2 млрд в економіку України. Щодо наявних інвесторів, які працюють в Україні, за найближчий рік-півтора вони планують інвестувати в Україну ще $527 млн", - зазначив Цівкач.

ОСТАННЄ

Місцеві вибори під час війни неможливі, але влада має звітувати — учасники дискусії

Впровадження системи НАССР у закладах освіти — це питання безпеки дітей, а не формальності — думка експертів

Голова Асоціації малих міст України презентував національну платформу взаємодії громад, бізнесу та донорів "Супермаркет рішень"

Правники презентували Diplomatic Legal Hub — платформу правової підтримки для дипломатів, іноземних громадян та бізнесу

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Війна ускладнила взаємодію підприємств та закладів освіти у підготовці кадрів, ФРП реалізує проєкт вирішення проблеми

Оцінка українцями стану вітчизняної освіти поліпшилася у 2025 - соцопитування

Фільм "Діти у вогні" про українських дітей війни, яких вже зібрав 5 нагород, вперше покажуть в Україні

Дружина адвоката Глоби просить керівництво правоохоронних органів втрутитися в її конфлікт з колишнім чоловіком

Експерти з супроводу інвестицій та адвокати об’єдналися в Національну асоціацію лобістів України для просування інвестицій та захисту інтересів бізнесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА