19:10 10.11.2020

Литовський університет Вітовта домовився про співпрацю із 3 вишами, переміщеними з Донбасу

1 хв читати

Київ. 10 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Каунаський університет Вітовта Великого (Литва) домовився про співпрацю з трьома переміщеними українськими вишами з Луганської та Донецької областей, повідомив посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

"Сьогодні три переміщені українські університети підпишуть меморандум про співпрацю з нашими університетами. Я впевнений, що наш Каунаський університет і українські виші знайдуть взаємні цікаві теми для продовження співпраці у сфері дистанційного навчання", - сказав Сарапінас на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Меморандум підписано з Луганським національним університетом ім. Шевченка, Луганським національним аграрним університетом та Приазовським державним технічним університетом.

У свою чергу ректор Університету Вітовта Великого Юозас Аугутіс привітав новий етап співпраці з переміщеними університетами Донбасу. "Ми сподіваємося, що зможемо посилити інтеграцію університетів у європейський університетський простір, надати необхідну підтримку та знання викладачам і студентам вишів у цей непростий період життя", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

Дві третини українців підтримують довгострокове збільшення фінансування безпеки та оборони - соцопитування

Результати другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Київська організація Червоного хреста звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з порушеннями в Печерській організації після відповідного звернення на інформлінію - голова міськорганізації

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА