13:56 11.11.2020

Більше ніж половина українців вважають, що для досягнення миру на Донбасі потрібно проводити переговори і з РФ, і з представниками "ДНР/ЛНР" - опитування

2 хв читати

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 50,9% українців вважають, що для досягнення миру на Донбасі необхідно проводити переговори і з РФ, і з представниками підтримуваних РФ "ДНР/ЛНР", свідчать результати проведеного з 17 по 24 жовтня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) опитування, презентовані в середу на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

При цьому 38,9% опитаних вважають, що для досягнення миру на Донбасі не можна йти на поступки Москві й сепаратистам

Як свідчать результати дослідження, 52,4% українців вважають, що Україна в майбутньому здобуде перемогу над РФ, 10,5% вважають, що станеться навпаки, 34,5% не змогли відповісти на це запитання.

56,6% респондентів вважають, що в майбутньому країна досягне миру та нормалізації відносин з РФ, 30,1% вважають, що Україна в майбутньому матиме напружені/конфліктні відносини з РФ.

52% вважають, що для України найважливішими є незалежність і цілісність її кордонів, 32,6% вважають найважливішим добробут українських громадян. При цьому 53,3% вважають найважливішим наразі розвивати економіку, а 34,5% - перемогти у війні.

Під час дослідження було опитано 1502 респондентів. Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів на всіх підконтрольних уряду України територіях. Вибірка репрезентативна для України загалом і для окремих п'яти макрорегіонів (Захід, Центр, Південь, Схід, Донбас). Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Захист Микитася заявляє про політичне підґрунтя кримінального переслідування

"Лекхім" планує зареєструвати в Україні вакцину від COVID-19 компанії Sinovac до 5 лютого

Картоплесховища України фактично порожні - УАВК

В Україні простоюють чотири із шести крохмальних заводів і всі виробництва картопляного пюре

Виробники картоплі озвучили основні виклики сезону-2021

В Україні збанкрутували чотири з шести крохмальних заводи і всі підприємства з виробництва картопляного пюре

"ОПЗЖ" випереджає "Слугу народу" за електоральною підтримкою - опитування "Української соціологічної групи"

Основною ціллю законопроекту про територіальну оборону є створення окремого від ЗСУ військового формування - заступник секретаря РНБО Кривонос

Для подолання економічної кризи в Україні в 2021 р. потрібна зміна прем'єра - експерти

Воєнний конфлікт на Донбасі веде до екологічної катастрофи в регіоні та Україні, але влада ігнорує проблему - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА