Інтерфакс-Україна
19:13 20.11.2020

Попит на установку сонячних станцій у 2020р істотно впав - учасники ринку

1 хв читати

Київ. 20 листопада. Енергореформи - Представники компаній, які займаються проектуванням, будівництвом сонячних станцій, а також обладнанням для них, зазначають істотне зниження попиту на їхні послуги з боку замовників у зв'язку з нестабільністю умов розвитку галузі та зростаючими заборгованостями за "зелену" електроенергію.

"Ми говоримо, що за три квартали поточного року запущено 1260 МВт ВДЕ-генерації. Це скоріше момент інерції. Якщо відфільтрувати всі ті об'єкти, щодо яких було прийнято рішення інвестувати в поточному році, коли почалися всі ці проблеми, залишиться дуже мало від цієї цифри, можливо, відсотків десять", - сказав на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю директор компанії Voltage Group, що опікується реалізацією проектів з проектування та будівництва енергооб'єктів, Віталій Ніколаєнко.

Також він зазначив, що в поточному році "попит на промислові СЕС впав на 100%".

Зі свого боку власник і головний виконавчий директор компанії "Атмосфера", що позиціонується як дистриб'ютор технологій і обладнання для відновлюваної енергетики, Олексій Бадіка зазначив скорочення попиту на встановлення домашніх СЕС у поточному році "приблизно наполовину".

Крім того, генеральний директор виробника високовольтного обладнання Volten Group Олександр Суслов зазначив: "До початку року у нас були плани брати участь у проектах на 200 МВт, як підсумок - за рік 13 МВт. Це катастрофічне падіння в галузі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Національна асоціація лобістів України закликає голову НАЗК Віктора Павлущика припинити тиск на незалежність професії лобістів

Національна асоціація лобістів України впроваджує інститут антикорупційного уповноваженого

Українське громадянське суспільство долучається до Декларації про захист гуманітарного персоналу

Мінімальні стандарти безпеки гуманітарних працівників потребують доопрацювання – Альянс УКР ОГС

МЗС запрошує юристів гуманітарних ГО долучитися до напрацювання Платформи з прогресивного розвитку МГП – радниця МЗС

В Україні треба відновити кабінети діабетичної стопи – експерт

Війна може сприяти зростанню захворюваності на діабет в Україні на 25% – експерти

Українці більше підтримують особисту свободу, ніж колективізм - дослідження Міжнародного інституту свободи

Київська агломерація потребує "сталого діалогу" між столицею та прилеглими громадами — учасники дискусії

Промисловці закликали не підвищувати тарифи на вантажні перевезення і е/е через ризик падіння виробництва та зупинки підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА