13:35 29.12.2020

"ОПЗЖ" випереджає "Слугу народу" за електоральною підтримкою - опитування "Української соціологічної групи"

2 хв читати

Київ. 29 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Партії "Опозиційні платформа - За життя", "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Батьківщина" подолали б п’ятивідсотковий прохідний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, свідчать результати дослідження, проведеного "Українською соціологічною групою" 16-23 грудня 2020 року.

При цьому, як наголошується у результатах дослідження, у "ОПЗЖ" найвища підтримка серед українських політичних партій: за них проголосували б 23,8% респондентів серед тих, хто взяв би учать у голосуванні та визначився з вибором.

На другому місці "Слуга народу" з рівнем підтримки у 21,9%, далі йдуть "Європейська солідарність" (15,6%) і "Батьківщина" (8,2%).

Шанси подолати прохідний бар'єр також є у партій "Українська стратегія Гройсмана" (4,8%), "Сила і честь" (4,5%), "Свобода" (3,5%) і Партії Шарія (3,1%). Інші партії мають менше ніж 3% прихильників (у кожному окремому випадку).

В "Українській соціологічній групі" також зазначають, що у "ОПЗЖ" найбільше потенційних прихильників: допускають можливість підтримати партію 32,3% опитаних.

Загалом під час дослідження було опитано 1205 респондентів віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність - багатоступінчаста випадкова, на останньому етапі - квотна. Метод проведення опитування - індивідуальне інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондента (вдома). Статистична похибка не перевищує 3,0%.

Якби на момент опитування відбувалися президентські вибори, то найбільшу підтримку отримали б Володимир Зеленський та Юрій Бойко. Серед респондентів, які обов’язково голосуватимуть і визначилися з вибором, мають намір проголосувати за Володимира Зеленського – 26,2%;  за Юрія Бойка – 22,3%. Петро Порошенко за показником підтримки 14,6% посідає третє місце в електоральному рейтингу.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Філарет до влади: Ви так само поступаєте з Київським патріархатом, як російська влада в Криму і на Донбасі

Пацієнти закликають державу виконувати зобов'язання перед пацієнтами з орфанними захворюваннями, зокрема пацієнтами зі СМА

АРМА виступає за надання їй права визначатися з реалізацією активів

У понад 60% українців сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлокомпослуги - опитування КМІС та SOCIS

Понад половина опитаних українців не підтримують висунення Зеленського на другий президентський термін - соцопитування

"Євросолідарність" лідирує в електоральному рейтингу українських партій - дослідження КМІС та SOCIS

Темою РНБО має бути не доля Шарія або телеканалу "Прямий", а питання Кабміну, вважає експерт

Україні варто розвивати відносини з Індією і Туреччиною - експерти

Майже половина українців вважають корупцію головною перешкодою для розвитку країни - опитування

Більше ніж половина українців не мають наміру продавати власні земельні паї після відкриття ринку землі - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА