15:58 21.01.2021

Молодь має дивитися в лінзи мікроскопа, а не в лінзи оптичного прицілу направленої на Україну зброї - директор Фонду "Відкрита політика"

1 хв читати

Київ. 21 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - ГО "Фонд "Відкрита політика" спільно з Міністерством освіти і науки розробили інформаційні матеріали щодо вступної кампанії на 2021 рік для молоді з непідконтрольних територій.

"На мою думку, наша молодь по дві сторони лінії фронту має дивитися в лінзи мікроскопа і телескопа, а не в лінзи РПГ й оптичного прицілу зброї, яка націлена на Україну", - сказала виконавчий директор ГО "Фонд "Відкрита політика" Ірина Жданова в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" під час онлайн-конференції на тему "Вступна кампанія для молоді з ТОТ: підсумки 2020, початок 2021" у четвер, розповідаючи про нову комунікаційну кампанію.

Вона зазначила, що фонд спільно з Міністерством освіти і науки розробив інформаційні матеріали щодо вступної кампанії на 2021 рік для молоді з непідконтрольних територій: постери, стикери, які буде розповсюджено серед цільової аудиторії.

Крім того, за її словами, інформацію про освітні можливості для молоді з тимчасово окупованих територій розміщуватимуть на КПВВ.

Жданова наголосила, що станом на січень інформаційне охоплення становить вже 166 тис. громадян.

Створено також три аудіоролики і два відеоролики щодо вступної кампанії у 2021 році для молоді з непідконтрольних територій. Очікується, що цей контент транслюватимуть на радіо та відеоплатформах у громадських місцях.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

Зеленський очолює президентський рейтинг із 28% - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА