10:49 10.02.2021

"ОПЗЖ", "Євросолідарність", "Слуга народу" та "Батьківщина" пройшли б до ВР, якби вибори відбулися найближчим часом, - опитування "Української соціологічної групи"

2 хв читати

Київ. 10 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Партії "Опозиційні платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Слуга народу" та "Батьківщина" подолали б 5-відсотковий прохідний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, свідчать результати дослідження, проведеного "Українською соціологічною групою" 26 січня - 2 лютого 2021 року.

Згідно з даними соціологічного дослідження, оприлюдненими у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в середу, за "ОПЗЖ" проголосували б 25,7% респондентів із тих, хто взяв би участь у голосуванні та визначився з вибором (16% з усіх опитаних), на другому місці "Європейська солідарність" - 20,1% (11,9%), а за ними йдуть "Слуга народу" - 16,6% (14,2%) і "Батьківщина" - 10,8% (8,2%).

Далі йдуть партії "Українська стратегія Гройсмана" - 4,6% респондентів з тих, хто взяв би участь у голосуванні та визначився з вибором (3,4% з усіх опитаних), "Сила і честь" - 4,1 (3,1%), "Партія Шарія" 2,5% (2,2%), "Свобода" - 2,4% (2,1%), "Голос" - 2,3% (2%). Інші партії мають менше ніж 2% прибічників.

На запитання, як респонденти ставляться до пропозиції розпустити нинішню Верховну Раду та провести позачергові парламентські вибори, 59,5% відповіли, що підтримують, 27,9% - не підтримують, а 12,6% не змогли відповісти.

Водночас на запитання, якби найближчої неділі відбувалися вибори депутатів Верховної Ради, чи брали б респонденти участь у голосуванні, 54,7% відповіли, що обов'язково проголосували б, 25,3% не впевнені, але швидше за все проголосують, 6% - не впевнені, але швидше за все не проголосували б, 10,3% не голосували б, а 3,7% не змогли відповісти.

Загалом під час дослідження було опитано 1209 респондентів віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність - багатоступінчаста випадкова, на останньому етапі - квотна. Метод проведення опитування - індивідуальне інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондента (вдома). Статистична похибка не перевищує 3,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український фармринок у 2020 році зріс на 13% - експерти

У Києві презентували Центр координації соцдопомоги Вітольда Фокіна

Понад половина українців готові вакцинуватися, якщо повірять ефективності вакцини

За Зеленського готові знову голосувати 29% опитаних українців

Більшість українців вважають розвиток подій у країні неправильним - соцопитування

Половина населення України не готова вакцинуватися від COVID-19 - соцопитування

В Україні запускають експертну платформу для допомоги містам у реалізації великих інфраструктурних проектів

Глава "Глуско Україна" очікує тривалого простою роботи АЗС Glusco

Рішення про санкції не повинні використовуватися для переслідування політичних і громадських діячів - заява колишніх політв'язнів

Друкувати книжку на принтері невигідно, тому нелогічно стягувати авторський збір з імпортера принтера - спілка українських підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА