10:49 10.02.2021

"ОПЗЖ", "Євросолідарність", "Слуга народу" та "Батьківщина" пройшли б до ВР, якби вибори відбулися найближчим часом, - опитування "Української соціологічної групи"

2 хв читати

Київ. 10 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Партії "Опозиційні платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Слуга народу" та "Батьківщина" подолали б 5-відсотковий прохідний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, свідчать результати дослідження, проведеного "Українською соціологічною групою" 26 січня - 2 лютого 2021 року.

Згідно з даними соціологічного дослідження, оприлюдненими у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в середу, за "ОПЗЖ" проголосували б 25,7% респондентів із тих, хто взяв би участь у голосуванні та визначився з вибором (16% з усіх опитаних), на другому місці "Європейська солідарність" - 20,1% (11,9%), а за ними йдуть "Слуга народу" - 16,6% (14,2%) і "Батьківщина" - 10,8% (8,2%).

Далі йдуть партії "Українська стратегія Гройсмана" - 4,6% респондентів з тих, хто взяв би участь у голосуванні та визначився з вибором (3,4% з усіх опитаних), "Сила і честь" - 4,1 (3,1%), "Партія Шарія" 2,5% (2,2%), "Свобода" - 2,4% (2,1%), "Голос" - 2,3% (2%). Інші партії мають менше ніж 2% прибічників.

На запитання, як респонденти ставляться до пропозиції розпустити нинішню Верховну Раду та провести позачергові парламентські вибори, 59,5% відповіли, що підтримують, 27,9% - не підтримують, а 12,6% не змогли відповісти.

Водночас на запитання, якби найближчої неділі відбувалися вибори депутатів Верховної Ради, чи брали б респонденти участь у голосуванні, 54,7% відповіли, що обов'язково проголосували б, 25,3% не впевнені, але швидше за все проголосують, 6% - не впевнені, але швидше за все не проголосували б, 10,3% не голосували б, а 3,7% не змогли відповісти.

Загалом під час дослідження було опитано 1209 респондентів віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність - багатоступінчаста випадкова, на останньому етапі - квотна. Метод проведення опитування - індивідуальне інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондента (вдома). Статистична похибка не перевищує 3,0%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

Дві третини українців підтримують довгострокове збільшення фінансування безпеки та оборони - соцопитування

Результати другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Київська організація Червоного хреста звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з порушеннями в Печерській організації після відповідного звернення на інформлінію - голова міськорганізації

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА