15:34 18.02.2021

Майже половина українців вважають корупцію головною перешкодою для розвитку країни - опитування

2 хв читати

Київ. 18 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 49% українців вважають корупцію головною перешкодою для розвитку держави, свідчать дані соціологічного дослідження Українського інституту майбутнього (UIF), проведеного з 27 січня по 5 лютого.

Згідно з результатами дослідження, оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер, найбільш корумпованим органом українці вважають Верховну Раду (38% респондентів).

Також 23% опитаних зазначили, що найбільша кількість корупціонерів - в Офісі президента України, 20% - в Міністерстві внутрішніх справ України (МВС). Найменш корумпованими структурами українці вважають Державне бюро розслідувань (ДБР) і Національне агентство з питань протидії корупції (НАЗК).

Зазначається, що найефективніше борються з корупцією безпосередньо самі громадяни України та громадські організації, на думку, відповідно, 45% і 39% респондентів. Серед державних інститутів найефективнішими 23% опитаних назвали президента і МВС (16%).

Крім того, в дослідженні наводяться дані про ключові проблеми українців: 39% назвали тарифи, 36% - низькі зарплати та 35% - корупцію.

За даними опитування, з моменту попереднього дослідження, проведеного в червні 2020 року, проблема високих комунальних тарифів посіла перше місце в переліку найактуальніших проблем населення.

Соціологічне дослідження про соціально-політичні настрої українців проводив з 27 січня по 5 лютого 2021 року Український інститут майбутнього за сприяння "Нью Імідж Маркетинг Груп".

Опитування проводилося серед 2400 респондентів віком 18 років і старше з усіх регіонів України (крім тимчасово окупованих територій АРК і ОРДЛО), які були опитані методом face-to-face. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,05%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український фармринок у 2020 році зріс на 13% - експерти

У Києві презентували Центр координації соцдопомоги Вітольда Фокіна

Понад половина українців готові вакцинуватися, якщо повірять ефективності вакцини

За Зеленського готові знову голосувати 29% опитаних українців

Більшість українців вважають розвиток подій у країні неправильним - соцопитування

Половина населення України не готова вакцинуватися від COVID-19 - соцопитування

В Україні запускають експертну платформу для допомоги містам у реалізації великих інфраструктурних проектів

Глава "Глуско Україна" очікує тривалого простою роботи АЗС Glusco

Рішення про санкції не повинні використовуватися для переслідування політичних і громадських діячів - заява колишніх політв'язнів

Друкувати книжку на принтері невигідно, тому нелогічно стягувати авторський збір з імпортера принтера - спілка українських підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА